وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل

دهمین جلسه ستاد اجرایی طرح تحول نظام سلامت

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، دهمین جلسه ستاد اجرایی طرح تحول نظام سلامت در روز چهارشنبه 25/4/93 با حضور ریاست محترم دانشگاه دکتر ربیعی ،معاونین محترم دانشگاه ،رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه ،روسا و مدیران بیمارستان ،مدیر پرستاری و مسئول دبیرخانه طرح تحول سلامت دانشگاه  در سالن کنفرانس مر کز آموزشی درمانی کودکان امیرکلا برگزار گردید .

در این جلسه دکتر سید مظفر ربیعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی  بابل ضمن بیان قبولی طاعات و عبادات از اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی خبر داد و گفت : هدف طرح تحول نظام سلامت را افزایش رضایمندی بیماران و کاهش هزینه آنان دانست که خوشبختانه این طرح تحول سلامت به خوبی در بیمارستانهای تابعه این دانشگاه در حال اجرا می باشد وی از همه دست اندرکاران و مسئولین اجرایی  این طرح در دانشگاه تقدیر و تشکر بعمل آورد .

در ادامه مسئولین بیمارستانهای  تابعه دانشگاه شاخص های ارزیابی عملکرد در حوزه مرتبط با بسته های طرح تحول نظام سلامت را به صورت مقایسه ای در دو مقطع 60 روزه (اردیبهشت و خرداد سال 92 و 93 )را ارائه نمودند . و نیز پس از تبادل نظر بین مسئولین راهکارهای عملی جهت ترفیع و افزایش راندومان طرح و رضایمندی بیماران صورت پذیرفت .  

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٩ تير ١٣٩٣ - ٠٩:١٩ / شماره خبر: ١١٠٨٠٤ / تعداد نمايش: 3963

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج