وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی قزوین

قزوین// در نشست کمیته فن آوری اطلاعات و آمار برنامه پزشک خانواده استان، موضوع سرعت اینترنت و اینترانت در سامانه سلامت ایرانیان بررسی شد

در هفتمین نشست کمیته فن آوری اطلاعات و آمار برنامه پزشک خانواده استان که روز 16 بهمن ماه 1391 با حضور معاون پشتیبانی استانداری و رییس دانشگاه  در سالن استانداری قزوین برگزار شد، موضوع سرعت اینترنت و اینترانت در سامانه سلامت ایرانیان ـ پرونده الکترونیک سلامت ـ  بررسی شد.

در این برنامه، وضعیت سامانه به لحاظ کمّی و کیفی مورد ارزیابی قرار گرفت و مقرر شد شرکت مخابرات با همکاری اداره کل تنظیم مقررات نسبت به برقراری اتصال مراکز بهداشتی ـ درمانی روستایی به سامانه اقدام کند.

در بعد کیفی نیز مقرر شد تیمی مشترک از دانشگاه، اداره کل تنظیم مقررات و مخابرات ضمن بازدید از مراکز بهداشتی ـ درمانی، سرعت اینترنت و اینترانت را در این مراکز ارزیابی کند.

شایان ذکر است، پیرو برگزاری این کمیته، نشستی با حضور رییس مرکز توسعه شبکه استان، مسوولان گسترش شهرستان ها و نمایندگان شرکت مخابرات و اداره کل تنظیم مقررات روز 17 بهمن در سالن کنفرانس معاونت بهداشتی برگزار شد. در این برنامه ضمن بررسی کندی و قطعی اینترنت و اینترانت در واحدهای بهداشتی ـ درمانی، مقرر شد پیرو مصوبه نشست کمیته فن آوری اطلاعات، تیم مشترک دانشگاه، مخابرات و اداره کل تنظیم مقررات از روز 17 بهمن چند نقطه شهری و روستایی استان را به صورت تصادفی بازدید کنند تا نواقص کار مشخص و رفع شود. 

آدرس سایت دانشگاه علوم پزشکی قزوین

www.qums.ac.ir

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩١ - ١٣:٤٧ / شماره خبر: ٨٢٦٣٠ / تعداد نمايش: 2694

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج