روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زابل
نشست صمیمی رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل با بزرگان طوایف و ریش سفیدان مردم سیستان
این نشست در مورخ ۹۵/۱۲/۲ در منزل یکی از بزرگان طوایف برگزار شد . فریبرز فیروزه جهانتیغ ضمن خیر مقدم به مهمانان اظهار داشت : مجمع توسعه سیستان از ابتدای تاسیس تحت این عنوان شروع به کار کرد تا بزرگان طوایف و ریش سفیدان در کنار دانشگاهیان بتوانند مشکلات و معضلات سیستان را شناسایی و جهت حل و برون رفت آن راهکار ارایه دهند
 چهارشنبه ٤ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ انجام عمل جراحی نادر در بیمارستان امیر المومنین حضرت علی (ع) زابل
دکتر مسعود میرکاظمی متخصص ارتوپد با انجام عمل جراحی بر روی افراد که دارای مشکلات مغزی ، عصبی ، عضلانی و اندامی در بیمارستان امیرالمومنین حضرت علی (ع) بودند موجب بهبود آنان شد . وی اظهار داشت : خوشبختانه اعمال جراحی نادر توسط تیم پزشکی بیمارستان انجام می شود که سالهای قبل مردم به سایر شهرستانها مراجعه می کردند .
 يکشنبه ٣ مرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ دکتر علیرضا ملک زادگان سرپرست حوزه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی زابل شد
مورخ 95/4/28 مراسم تکریم دکتر مهران حصارکی فوق تخصص نوزادان و معارفه دکتر علیرضا ملک زادگان فوق تخصص جراحی به عنوان سرپرست حوزه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی زابل برگزار شد .
 دوشنبه ٢٨ تير ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ برگزاری جلسه با موضوع بیوتروریسم
مورخ 95/4/26 این نشست در محل سالن اجتماعات فرمانداری ویژه شهرستان زابل برگزار شد . دکتر علی اکبر نصیری رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل ضمن تشکر از فرماندار و سایر مدعوین اظهار کرد : بیو تروریسم یکی از تهدیدهای جدی جامع بین الملل محسوب می گردد و از آنجا که چاره اندیشی برای مقابله با این پدیده نیازمند اعمال شیوه های مدیریتی نوین است.نیاز به تشکیل کمیته شهرستانی مقابله با پدیده بیو تروریسم مشاهده می شود.
 يکشنبه ٢٧ تير ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ بازدید و نظارت شدید بر اماکن توزیع مواد خوراکی در شهرستان هیرمند
دکتر مهران عبادتی مدیر شبکه بهداشت شهرستان هیرمند در خصوص بسیج سلامت نوروزی اظهار داشت : این طرح هم زمان با سایر نقاط کشور از تاریخ 94/12/1 لغایت 94/1/15 توسط کارشناسان بهداشت محیط شبکه در سطح شهرستان مذکور شروع شد
 يکشنبه ٨ فروردين ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل / پیام تسلیت رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل به مناسبت سانحه دلخراش سقوط بالگرد اورژانس هوایی استان فارس
در روزهایی که بهار ، رخت گسترده و شکوفایی درختان زندگی را نوید می دهد ، خبر به خزان نشستن چند تن از همکاران بر اثر سقوط بالگرد ، قلب بنده و همکارانم را آزرد و غمی سنگین در دلها نشاند ، از یک سو بار این غم بر شانه هایمان سنگینی می کند و از سوی دیگر بر خود می بالیم در خانواده ای مشغول خدمت هستیم که تا آخرین رمق برای نجات همنوع تلاش می کنند و حتی از جان شیرین خود می گذرند.
 يکشنبه ٨ فروردين ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ در هفتمین روز از سال جدید بازدید از ایستگاه سلامت نوروزی و داروخانه ها انجام شد
دکتر عبدالحسین میری معاون غذا و دارو و جانشین رییس به همراه دکتر هادی میرزایی رییس دفتر رییس دانشگاه و کارکنان روابط عمومی از ایستگاه سلامت نوروزی واقع در ورودی شهر زابل (میدان یعقوب لیث ) بازدید بعمل آورده و فرا رسیدن عید را تبریک گفتند .
 يکشنبه ٨ فروردين ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل / تیم معاونت بهداشتی با اقتدار بر سکوی قهرمانی فوتسال کارکنان دانشگاه ایستاد
ساعت 20 مورخ 94/12/17 مسابقه فینال بین تیم های فوتسال معاونت بهداشتی الف و تیم فوتسال بیمارستان امام خمینی (ره) انجام شد در این بازی تیم معاونت بهداشتی الف با ارائه بازی هوشمندانه و منسجم توانست بر تیم بیمارستان امام خمینی (ره) غلبه کند . در این بازی تیم فوتسال معاونت بهداشتی چهار گل بر تیم مقابل زد و دو گل نیز دریافت کرد .
 سه شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ کلنگ زنی احداث پایگاه بهداشتی و مرکز بهداشتی درمانی
در مورخ 94/12/17 با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی زابل و خیرین هیات آل یاسین تهران کلنگ احداث پایگاه بهداشتی در خیابان طالقانی جنب شرکت قند و شکر از حاشیه شهر زابل به زمین زده شد . زمین اهدایی این پایگاه توسط خیر یزرگوار آقای غلامحسن عربشاهی انجام گرفت و توسط خیر ارجمند آقای قادر نورا بنام پدر مرحومش غلامحسن نورا ساخته خواهد شد. این پایگاه 130 متر مربع زیر بنا دارد .
 سه شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ افتتاح پایگاه فوریتهای پزشکی روستای دولت آباد شهرستان هامون
پایگاه اورژانس فوریتهای پزشکی 115 سه راهی دولت آباد در مورخ 94/12/17 با حضور هیات خیرین آل یاسین تهران افتتاح شد . در این مراسم خانم مهندس پرندوار فرماندار شهرستان هامون از خیرین بزرگوار تقدیر و تشکر کرد و این عمل نیک آنان را ستود .
 سه شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ تعداد 850 اصله نهال در محوطه بیمارستان شهدای شهرستان هیرمند غرس شد
همزمان با فرا رسیدن هفته درختکاری و هفته بزرگداشت شهداء ، مدیر و کارکنان بیمارستان شهدای شهرستان هیرمند تعداد 850 اصله نهال در محوطه این بیمارستان غرس کردند . دکتر قائم ابراهیمیان مدیر بیمارستان مذکور اظهار داشت : با توجه به فرا رسیدن هفته درختکاری و همچنین هفته بزرگداشت شهداء ، اقدام به غرس تعداد 850 اصله نهال درخت از انواع تزهینی برای زیبا سازی محوطه بیمارستان شد
 سه شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ افتتاح کلینیک دیابت در شهرستان زابل
در مورخه 94/12/5 کلینیک دیابت با هدف تامین کیفیت مراقبت مطلوب بیماران دیابتی تحت پوشش برنامه جامع کشوری به منظور پیشگیری از بروز عوارض و معلولیت ها از طریق پیشگیری و مراقبت مستمر در پلی کلینیک بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان زابل شروع به فعالیت نمود .
 چهارشنبه ٥ اسفند ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ برگزاری همایش سلامت مردان در مجتمع تفریحی چاه نیمه
در مورخ 94/12/5 با حضور دکتر علی اکبر نصیری رییس دانشگاه ، دکتر جواد اکبری زاده معاون بهداشتی ، مدیران ادارات شهرستان زهک و جمع زیادی از پرسنل شبکه بهداشت درمان شهرستان مذکور ، همایش سلامت مردان در تالار همایش های بقیه الاعظم (چاه نیمه ) برگزار شد .
 چهارشنبه ٥ اسفند ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ نشست فرهنگی ، بصیرتی حلقه های شجره طیبه صالحین
توسط بسیج جامعه پزشکی در تاریخ 94/12/4 با حضور سرگروهها ، مربیان و متربیان حلقه های پزشکان متخصص و فوق تخصص ، اساتید و کارکنان دانشگاه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ولایتی مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقامت سپاه شهرستان زابل در سالن اجتماعات ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زابل برگزار گردید .
 چهارشنبه ٥ اسفند ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) در دانشگاه
به همت هیئت مذهبی دانشجویی آل طه(علیهم السلام) و با همکاری دفتر نهاد رهبری و معاونت دانشجویی و امور فرهنگی مراسم عزاداری به مدت سه شب از تاریخ 94/12/2 الی 94/12/4 در نمازخانه مجتمع آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زابل برگزار گردید
 چهارشنبه ٥ اسفند ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ انجام آزمایش نه گانه کارکنان مرد به مناسبت هفته سلامت مردان
به مناسبت هفته سلامت مردان انجام آزمایش نه گانه کارکنان مرد در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زابل ، مرکز بهداشت و معاونت بهداشتی توسط واحد بهداشت خانواده مرکز بهداشت زابل با همکاری آزمایشگاه مرکزی زابل انجام شد .
 سه شنبه ٤ اسفند ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ برای اولین بار عمل جراحی شکستگی لگن بیمار در بیمارستان امیرالمومنین حضرت علی (ع) زابل انجام شد
دکتر مسعود میر کاظمی متخصص ارتوپد که عمل جراحی شکستگی لگن را در مورخ 94/12/2 انجام داد، در این خصوص گفت : بیمار دارای شکستگی و در رفتگی کالمن خلفی و مرکزی لگن غیر قابل جااندازی بر اثر سانحه تصادف بود و با توجه به اورژانسی بودن وضعیت بیمار و علی رغم امکانات کافی برای اولین بار این عمل در بیمارستان امیرالمومنین حضرت علی (ع) شهرستان زابل انجام شد .
 سه شنبه ٤ اسفند ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ کسب مجوز رشته بهداشت عمومی در مقطع کارشناسی پیوسته
دکتر کاوه تبریزیان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زابل از کسب مجوز رشته بهداشت عمومی در مقطع کارشناسی پیوسته به استناد رای صادره در دویست و چهل و پنجمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور خبر داد.
 سه شنبه ٤ اسفند ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ برگزاری چهارمین نشست معاونین آموزشی کلان منطقه 8کشور
کتر کاوه تبریزیان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زابل از برگزاری نشست معاونین آموزشی کلان منطقه 8کشور در تاریخ یکم و دوم اسفند ماه 94 به میزبانی این دانشگاه خبر داد.
 سه شنبه ٤ اسفند ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
وب دا ، زابل
زابل/ تجهیز و بهینه سازی اتاق سرور دانشگاه
مورخ 94/11/27خانم دکتر زهرا سپهری معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در مراسم افتتاح اتاق سرور که دکتر علی اکبر نصیری رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل و مهندس عزیز شهرکی سرپرست دانشکده پرستاری و مامایی حضور داشتند،
 چهارشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>