انجام موفقیت آمیز عمل جراحی پیچیده ترمیم دریچه میترال قلب در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) شهرستان فسا
دریچه میترال قلب خانم 54 ساله در عمل جراحی پیچیده 7 ساعته با موفقيت توسط تیم جراحی قلب بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسا ترمیم شد .
 شنبه ٧ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بمناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی؛
مانور آمادگی خانوار در برابر زلزله در شهر نوبندگان اجرا شد
مسوول واحد مدیریت و کاهش خطر بلایای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: این مانور در روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی با هدف آمادگی خانوار در برابر زلزله با همکاری معاونت بهداشت، بخشداری و شهرداری نوبندگان، اورژانس 115، آتش نشانی و هلال احمر در شهر نوبندگان برگزار شد.
 شنبه ٧ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تعطیلی 3 باب مغازه کالای پزشکی متخلف در فسا
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی فسا از تعطیلی 3 باب مغازه کالای پزشکی متخلف به علت فروش دارو خبر داد.
 شنبه ٧ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در فسا؛
دانشگاه علوم پزشکی فسا در حوزه آموزش و تربیت دانشجوی پزشکی جایگاه درخشانی دارد
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در نشست با اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت : این دانشگاه در حوزه آموزش پزشکی و تربیت دانشجوی پزشکی از دانشگاه های مطرح در کشور می باشد و جایگاه درخشانی دارد.
 سه شنبه ٣ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست های تخصصی رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اعضای هیات علمی و مدیران بسته های طرح تحول آموزش و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا
معاون آموزشی، روسای دانشکده ها و گروههای آموزشی، اساتید و دانشجویان در نشست های تخصصی با رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، به بیان پیشرفت ها و دستاوردهای آموزشی دانشگاه پرداختند و مشکلات و موانع توسعه دانشگاه بحث و تبادل نظر شد و راهکارها ارایه گردید .
 سه شنبه ٣ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
با هدف رفع مشکلات بیماران خاص؛
7 دستگاه جدید دیالیز به بیمارستانهای شهرستان فسا اضافه شد
با پیگیری ها و تلاش مسوولین دانشگاه و معاونت درمان در اوج مشکلات اقتصادی و بخصوص بحران ارزی، با همکاری هیات امنای ارزی وزارت بهداشت،6 دستگاه دیالیز به ارزش 12 میلیارد ریال خریداری گردید و یک دستگاه نیز بنیاد امور بیماران خاص به مرکز دیالیز فسا اهدا نمود.
 دوشنبه ٢ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
همیاری کارشناسان بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی فسا در کمک به مادر باردار پر خطر
مادر باردار پرخطر که از مراجعه به مراکز بهداشتی – درمانی امتناع می کرد، با همکاری کارشناسان بهداشت و درمان برای انجام زایمان به بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) انتقال داده شد و فرزند خود را با کمک متخصصین زنان در سلامت کامل به دنیا آورد.
 دوشنبه ٢ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
انجام بیش از 8 هزار آنژیوگرافی و 3هزار آنژیوپلاستی موفق در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسا
رییس بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسا گفت: تاکنون 8 هزار و 300 مورد آنژیوگرافی در این بیمارستان انجام شده است که از این تعداد با تشخیص تیم درمان، برای 3 هزار و 150نفر از بیماران قلبی آنژیوپلاستی انجام گردیده است.
 شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
افزایش رضایتمندی مردم از خدمات حوزه سلامت
مشکلات اقتصادی موجود کشور تاثیر جدی در ارایه خدمات درمانی بیمارستان های شهرستان فسا نداشت
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه، بیش از 5 میلیون و 500 هزار خدمت در واحدهای پاراکلینیک بیمارستان های حضرت ولیعصر(عج) و دکتر شریعتی شهرستان به بیماران و مراجعین ارایه شده است.
 شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
عضو هیات علمی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی فسا از موافقت هیات ممیزه مرکزی وزارت بهداشت با ارتقای دکتر علی خانی جیحونی عضو هیات علمی دانشگاه از استادیاری به مرتبه دانشیاری خبر داد .
 شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رتبه عالی وزارت بهداشت در ارزیابی عملکرد به دانشگاه علوم پزشکی فسا رسید
دانشگاه علوم پزشکی فسا با برتری امتیاز در ازریابی عملکرد به رتبه عالی وزارت بهداشت دست یافت و رتبه دوم کشوری را در بین 58 دانشگاه علوم پزشکی به خود اختصاص داد.
 چهارشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پنجاهمین اهدای عضو در فسا؛
خانم 65ساله فسایی زندگی بخش بیماران در انتظار پیوند شد
مسوول هماهنگی اهداء عضو دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: با فداکاری خانواده مرحوم قوهستانی، اعضای شادروان مریم قوهستانی ساکن روستای جلیان شهرستان فسا که به علت فشار خون بالا دچار خونریزی مغزی و سپس مرگ مغزی شده بود، به بیماران نیازمند اهداء شد.
 چهارشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
با اقدام به موقع پرسنل بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی فسا؛
4 مادر باردار پر خطر قبل از مسدودشدن راههای مواصلاتی به فسا منتقل شدند
مسوول واحد بهداشت خانواده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: با اقدام به موقع و پیگیری کارکنان مرکز بهداشتی - درمانی میانشهر و بهورزان روستای رحیم آباد، 4 مادر باردار پرخطر ساکن روستاهای احمد آباد و رحیم آباد قبل از مسدود شدن راه مواصلاتی رحیم آباد به میانشهر ، به شهر فسا و بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) منتقل شدند .
 چهارشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی فسا معرفی و تجلیل شدند
رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا با تبریک روز پژوهش و قدردانی از پژوهشگران در کسب موفقیت های تحقیقاتی گفت: یکی از دغدغه های اصلی مقام معظم رهبری که در دیدار با اساتید و دانشجویان بر آن تاکید می نمایند، بحث پژوهش و تحقیقات مساله محور است.
 چهارشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا پیشگام در آگاهی بخشی به مردم شهرستان برای مقابله با مقاومت های آنتی بیوتیکی
ایستگاه آگاهی بخشی با موضوع مقابله با مقاومت های آنتی بیوتیکی به همت انجمن انجمن علمی دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا در مصلای نماز جمعه و مدارس شهرستان برپا گردید و ضمن توزیع بروشورهای اطلاع رسانی در خصوص مضرات مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک هشدار داده شد.
 چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
با ایثار خانواده های بیماران مرگ مغزی؛
رتبه دوم اهداء عضو در کشور به شهرستان فسا رسید
رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی فسا موفق به کسب رتبه دوم اهداء عضو به نسبت تعداد جمعیت در کشور گردید که این مهم نشان از بزرگواری مردم در ارایه هرگونه کمک به همنوع دارد .
 سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا اعلام کرد؛
تامین داروی مورد نیاز بیماران مبتلا به آنفلوانزا در شهرستان فسا
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: تمهیدات لازم برای تامین داروی مورد نیاز بیماران مبتلا به آنفلوانزا اندیشیده شده است و هیچ نگرانی در این زمینه وجود ندارد .
 سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آیین بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد
رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا در مراسم روز دانشجو گفت: ظرفیت های دانشجویی، ظرفیت هایی بسیار مطلوب جهت بهره برداری در برنامه های هدفمند است و با این هدف اصل پیام ها به جان نفوذ می کند و بدون شک تاثیرگذار خواهد بود.
 سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
خدمات جهادی سلامت به مردم روستای محمود آباد سفلی شهرستان فسا ارایه شد
دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: اردوی جهادی یک روزه دانشجویی با هدف خدمات رسانی سلامت به مردم روستای محمود آباد سفلی منطقه میانجنگل شهرستان فسا انجام شد و خدمات پزشکی، دندانپزشکی و غربالگری فشار خون و قندخون رایگان ارایه گردید.
 سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین دوره واکسیناسیون هپاتیت ب در سال98 در ندامتگاه فسا انجام شد
کارشناس واحد مبارزه با بیماری های واگیر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: با همکاری معاونت بهداشت و اداره زندان شهرستان فسا، دومین دوره واکسیناسیون 400 نفر از محبوسین ندامتگاه فسا در برابر بیماری هپاتیت ب انجام گردید .
 يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>