وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

شیراز/ در راستاي اجراي طرح سلامت نوروزي صورت گرفت: تعطيلي يک نانوايي فانتزي و آرايشگاه مردانه در شیراز

در راستاي اجراي طرح سلامت نوروزي، يک نانوايي فانتزي و آرايشگاه مردانه در شیراز، به دلیل عدم رعايت موازين بهداشتي، تعطیل شد.

به گزارش "وب دا" در شیراز،‌ رييس مركز بهداشت شهداي انقلاب، گفت: از شكايت ثبت شده در سامانه 190 مركز فوريت هاي سلامت محيط و كار، مبني بر عدم رعايت ضوابط بهداشتي و استفاده از رنگ غير مجاز در يک نانوايي فانتزي، موضوع در دستور كار واحد سلامت محيط قرار گرفت و این واحد صنفي از سوی كارشناسان بهداشت محيط بازديد شد .

دكتر "حميدرضا قاسم پور" افزود: با توجه به گزارش كارشناسان بهداشت محيط مبني بر صحت شكايت و مشاهده نواقص بهداشتي متعدد و استفاده از رنگ غيرمجاز در این نانوایی و نداشتن مجوز بهداشتي از مركز بهداشت و انجام اعمال غير مجاز در یک آرایشگاه مردانه، پرونده تخلف بهداشتي به دادسرا ارجاع و با دستور مقام قضایی، از سوی كارشناسان بهداشت محيط و با همكاري اداره نظارت بر اماكن عمومي، این نانوایی و آرایشگاه مردانه  تعطیل شد.

مسوول بهداشت محيط مركز بهداشت شهدای انقلاب، با اشاره به اجراي طرح بسيج سلامت نوروزي واحد سلامت محيط، از ابتداي اسفند سال جاري، گفت: بازرسان بهداشت محيط اين مركز، با بهره گيري از تمامي امكانات و با جديت بيشتر در اين ايام، از تمامی مراكز تهيه و توزيع مواد غذايي و اماكن عمومي بازديد می کنند و در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی، متصديان مراكز متخلف به مراجع قضايي معرفي مي شوند.

مهندس "مرجان مشتاقي"، افزود: همشهريان و مسافران نوروزي مي توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتي مراتب را برای پيگيري به سامانه 190 اطلاع دهند.

پایان خبر

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - ١٧:٥٣ / شماره خبر: ١٥٩١٢١ / تعداد نمايش: 1457

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج