وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

شیراز/ کارشناسان بهداشت محیط روزانه مراقب سلامت مواد غذایی و آب مصرفی مسافران نوروزی فارس هستند / معدوم سازی 369 کیلوگرم مواد غذایی غیر بهداشتی در استان

 کارشناسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در طول ایام سال، به ویژه در تعطیلات نوروزی با بازدیدهای روزانه، مراقب سلامت مواد غذایی و آب مصرفی مسافران نوروزی استان فارس، هستند.

به گزارش "وب دا" در شیراز، نماینده معاونت بهداشتی در ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: یکی از فعالیت های مهم کارشناسان بهداشت محیط، بازدید از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی است، که در ایام تعطیلات نوروزی، برای سلامت مسافران، بازدید ها و نظارت ها بیشتر می شود.

دکتر "بهمن ناظم زادگان"، افزود: در بیست و هشتم اسفند، 257 بازدید از سوی کارشناسان بهداشت محیط دانشگاه انجام شد، که 78 بازدید از اماکن حساس، 20 بازدید از اماکن بین راهی، 92 بازدید از سامانه آبرسانی و یک بازدید از مراکز عرضه قلیان  استان بود.

او ادامه داد: کشف و معدوم سازی 369 کیلوگرم موادغذایی غیربهداشتی و 296 مورد کلرسنجی، از دیگر اقدامات کارشناسان بهداشت محیط در بازدید از این مراکز، در بیست و هشتم اسفند، است.

پایان خبر

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٥ - ١٥:١٩ / شماره خبر: ١٥٩١٣١ / تعداد نمايش: 1390

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج