وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون پژوهش انجام مطالعات خانواده در دانشگاه:

كاشان/اولین نشانه آینده حرفه‌ای موفق، اعتماد به خود است

دکتر عبدالرضا کردی در همایش " آینده حرفه ای خود را چگونه بسازیم" که به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ویژه دانشجویان جدیدالورد در شامگاه روز سه شنبه مورخ ۱۸ مهر ماه سال جاری برگزار شد، یکی از نشانه های انسان های موفق را اعتماد به خود دانست.

 

وی اظهار داشت: آدم‌هایی که نمی‌توانند انگیزه خودشان را مرتب کنند نمی‌توانند از آینده حرفه‌ای خوبی برخوردار باشند.

 

رئیس مرکز جهانی آموزش و پرورش خلاق در مالزی افزود: آدم‌های حرفه‌ای قشنگ صبحت می‌کنند، با خودشان مهربان هستند و اهدافشان را با افعال می‌توانم و به دست می‌آورم می‌نویسند؛ آدم‌های حرفه‌ای، حرفه‌ای تفکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند.

 

این استاد دانشگاه، با بیان اینکه در زندگی همواره برای خانواده و عبادت زمان بگذاریم و با افراد بی انگیزه و افسرده معاشرت نکنیم، بیان داشت: اولین نشانه آینده حرفه‌ای موفق، اعتماد به خود است؛ کسانی که مایلند تحول بپذیرند و تحول بدهند آینده حرفه‌ای موفقی خواهند داشت.


دکتر کردی در پایان در رابطه با دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: این دانشگاه به لحاظ منابع طبیعی و امکانات از بستر خوبی برخوردار است، رفتار مسئولین و کارمندان با دانشجویان به گونه‌ای صمیمی و دوستانه است، همچنین دانشجویان استعداد زیادی برای شکوفایی دارند که باید از این استعدادها استفاده شود.

 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦ - ١٤:٤٧ / شماره خبر: ١٦٧١٥٠ / تعداد نمايش: 735

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج