وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی شیراز

شیراز/سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید کرد: اهدای خون، کمترین هدیه به زلزله زدگان است/ مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اهدای خون به یاری زلزله زدگان شتافتند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به همراه مدیران ارشد و جمعی از اساتید این دانشگاه، با اهدای خون، به یاری مجروحان زلزله استان های غربی شتافتند.

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "علی بهادر" سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حاشیه این برنامه، گفت: اهدای خون و یاری رساندن به نیازمندان، در بین اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مرسوم بوده و این دانشگاه برای نهادینه شدن فرهنگ اهدای خون در بین مردم جامعه، تلاش می کند.

او اهدای خون را یک امر خداپسندانه و وظیفه انسانی دانست و افزود: در پی حادثه تاسف بار زلزله در استان های غربی کشور، ما دانشگاهیان همگام با مردم دلسوز و ایثارگر ایران، آمادگی خود را برای یاری رساندن به هموطنان سانحه دیده خود اعلام می داریم.

اهدای خون؛ نیاز همیشگی بیماران نیازمند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ اهدای خون در بین مردم جامعه، ادامه داد: نباید همیشه پس از بحران ها و حوادث طبیعی و غیرطبیعی خون اهدا کرد، بلکه باید هموطنان همیشه با حضور در سازمان های انتقال خون، ایثارگری خود را نشان دهند، تا هیچگاه کشور با کمبود خون مواجه نشود و هیچ بیمار نیازمندی در انتظار رسیدن خون نباشد.

دکتر بهادر، تاکید کرد: این دانشگاه آمادگی کامل خود را برای اعزام گروه پزشکی تخصصی و فوق تخصصی به مناطق زلزله زده، اعلام کرده است.

پایان خبر

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦ - ١٦:٥٢ / شماره خبر: ١٦٨٨٨١ / تعداد نمايش: 567

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج