وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان

سمنان / چهل و پنجمين جلسه كارگروه تخصصي سلامت و امنيت غذايي استان سمنان تشکیل شد.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

چهل و پنجمين جلسه كارگروه تخصصي سلامت و امنيت غذايي استان سمنان با حضور دکتر همتی نماینده مردم شهرستانهای سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی، دكتر قنبري معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان، دکتر شادنوش دبیر کارگروه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دکتر مشیری معاون اجتماعی دانشگاه  و رئیس دبیرخانه کارگروه، دکتر جندقی معاون بهداشتی دانشگاه و سایر اعضاء کارگروه در سالن الغدیر استانداری تشکیل شد.

دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، ضمن گرامی داشت یاد حادثه زلزله کرمانشاه و آرزوی سلامتی و صبر برای بازماندگان این حادثه، از زحمات سازمان ها به ویژه سازمان های سلامت محور در این حادثه ناگوار  تقدیر و تشکر می نمایم.

دبیر کارگروه تخصصي سلامت و امنيت غذايي استان سمنان با اشاره به دستورکار چهل و پنجمین جلسه این كارگروه، ابراز امیدواری نمود: ان شاء الله در این نشست ها، تصمیماتی اتخاذ گردد تا دغدغه های مردم در حوزه سلامت کاهش یابد. و نتایج این نشست منشاء خیر و  ارتقای جایگاه سلامت در جامعه گردد.   

در این کارگروه ضمن مروری بر مصوبات جلسه قبلی؛ دکتر جندقی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، پیرامون ايمني و بهبود كيفيت آب آشاميدني، نظارت بر آب‌هاي تصفيه شده و آب‌هاي بطري شده و طرح موضوع همكاري در راهبري ايستگاه هاي سنجش آلودگي هوا مطالبی را بیان نمود.

سپس دکتر جندقی و بینایی مدیرکل اجتماعی استانداری به تبيين سياست هاي بهداشتي و درماني در مناطق پانزده گانه پايلوت استان توسط دانشگاه هاي علوم پزشكي سمنان و شاهرود  پرداختند.

در ادامه این جلسه مدیران کل سازمانهای سلامت محور به بحث و تبادل نظر در خصوص دستور کار جلسه پرداختند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - ١٩:١٨ / شماره خبر: ١٦٩٨٠١ / تعداد نمايش: 614

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج