وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه ؛

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه طی پیامی ١٦ آدر روز دانشجو را به دانشجویان و جامعه علمی فرهیخته تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه ، رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه " دکتر کوهپایه زاده " روز دانشجو را به دانشجویان دانشکده علوم پزشکی ساوه ، اساتید گرامی و جامعه علمی فرهیخته تبریک گفت . متن پیام بدین شرح  است :

به نام خداوند بصیرت و دانایی

بی شک پیشرفت و موفقیت های چشمگیر این مرز و بوم مرهون تلاش و پشتکار شما دانشجویان و جوانان  آگاه و  با بصیرتی است که با حفظ ایمان و تقوی درمیادین علمی و پژوهشی ، اقتصادی و اجتماعی  اثر گذار بوده اید .
دانشکده علوم پزشکی ساوه در پنجمین سال فعالیت خود ، با اتکا به قدرت لایزال الهی و در سایه تلاش و پشتکار اساتید فرهیخته ،دانشجویان عزیز ، و کارکنان گرامی به سوی هدف
  بهره وری و کارآفرینی  و خلق ارزش ها و تحقق دانشگاه نسل سوم پیش می رود و در این میان نقش شما جوانان و دانشجویان در بهره گیری از فرصت های کسب علم و دانش ، خلق ارزش های اقتصادی و نوآوری بی بدیل است .

اینجانب فرا رسیدن 16 آذر ، روز دانشجو که یاد آور آزاد اندیشی و استکبار ستیزی جوانان فرهیخته و دانشجویان مسلمان این سرزمین است را به دانشجویان عزیز ، اساتید گرامی و جامعه علمی تبریک و تهنیت گفته و از خداوند منان موفقیت های بیش از پیش در عرصه ی علم و دانش  ، بصیرت و دانایی و شکوفایی  در راه  اعتلای کشور اسلامیمان ایران  مسئلت می نمایم.  

                                                       دکتر جلیل کوهپایه زاده  

                                                 رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه  

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ١٦ آذر ١٣٩٦ - ١٧:٢٨ / شماره خبر: ١٦٩٨٣١ / تعداد نمايش: 740

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج