وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی فسا؛

آزمون های بخش های کتبی و شفاهی مرحله دانشگاهی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد.

به گزارش وب دا؛ مهندس علی اکبر رشیدی سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: بخش کتبی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت مرحله دانشگاهی با حضور شرکت کنندگان در سه گروه اساتید، کارکنان و دانشجویان روز دوشنبه مورخ ۲۴ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۲ الی ۱۴ در دو حوزه برگزار شد.

رشیدی با اشاره به اینکه آزمون‌های بخش کتبی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می‌شود، افزود: در مجموع ۴۴۸ نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در بخش کتبی ثبت نام نمودند و در مرحله دانشگاهی(مقدماتی) در ۱۰ رشته شامل: احادیث اهل بیت(ع)، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن، آشنایی با سیره معصومین(ع)، احکام، حفظ موضوعی قرآن کریم، سبک زندگی اسلامی – ایرانی، مفاهیم صحیفه سجادیه، مفاهیم نهج البلاغه و حفظ سوره واقعه به رقابت پرداختند.

سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه اظهار داشت: آزمون بخش شفاهی مرحله دانشگاهی جشنواره قرآن و عترت نیز با حضور شرکت کنندگان در سه گروه اساتید، کارکنان و دانشجویان روز سه شنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۳در مسجد حضرت قائم(عج) و تالار بعثت دانشگاه برگزار گردید.

رشیدی گفت: در این آزمون مجموعا ۱۸۲ نفر از دانشگاهیان ثبت نام نمودند که ۷ نفر در بخش اساتید، ۱۰۴ نفر در بخش کارکنان و ۷۱ نفر در بخش دانشجویی در رشته های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ سوره واقعه و حفظ یک، سه، پنج، ده، بیست جزء و کل قرآن کریم به رقابت پرداختند.

گفتنی است دانشگاهیان برگزیده به بخش نهایی جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت که تابستان امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار می شود، اعزام خواهند شد.  

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١١:١٨ / شماره خبر: ١٧٦٧٩٥ / تعداد نمايش: 172

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج