وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا آذربایجان غربی

ارومیه/بجای واژه پروژه اورژانس باید بگوییم پروژه بیمارستان الحاقی

این مطلب را مدیر بودجه معاونت درمان وزارت بهداشت عنوان کرد .

سه شنبه 22 خرداد ماه 1396 دکتر رضایی مدیر fودجه معاونت درمان وزارت بهداشت و همچنین علامه از نمایندگان ویژه وزیر بهداشت با حضور در پروژه های عرصه سلامت ارومیه از روند این پروژه ها بازدید کردند .

دکتر رضایی در حاشیه بازدید از پروژه توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) و در گفتگویی با پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا گفت : بازدید ما از استان آذربایجان غربی بخاطر کار بسیار بزرگی است که توسط تیم مدیریتی دانشگاه به لحاظ تعداد پروژه ها از جمله اورژانس های بیمارستانی، کلینیک های ویژه، تخت های بیمارستانی، بیمارستان جدیدی انجام شده است که بنده از تیم مدیریتی دانشگاه به ریاست دکتر آقازاده کمال تشکر را دارم .

وی افزود: ما ابتدا ذهنیت بازدید از اورژانس جدید بیمارستان امام خمینی (ره) را داشتیم درصورتی که این پروژه به نظر من ، خودش یک بیمارستان 200 تختخوابی و یک پروژه بسیار بزرگی است که بسیاری از مشکلات مردم را در سطح استان بابت امداد رسانی و درمان حل خواهد کرد .

دکتر رضایی اضافه کرد: این پروژه نیازمند تجهیزات پزشکی زیادی است البته ما اقدامات تجهیزی این پروژه را شروع کرده ایم و به دستور وزیر محترم بهداشت برای بررسی مجدد آمده ایم تا انشاالله در اسرع وقت نسبت به تامین سایر تجهیزات مربوطه اقدام کنیم .

دکتر رضایی در پاسخ به این سوال که آیا خبر خوشی در ارتباط با افتتاح این پروژه برای مردم استان دارید ؟ گفت: ما انشاالله تا یک ماه آینده تجهیزات پزشکی مورد نیاز اینجا را ارسال خواهیم کرد و به نظر من دانشگاه علوم پزشکی افتتاحیه خیلی بزرگ با تعداد زیاد پروژه های بهداشتی و درمانی در سطح استان در طی دو ماه آینده خواهد داشت که این شامل همین بیمارستان که قبلاً می گفتیم پروژه اورژانس و از امروز به بعد می گوییم بیمارستان الحاقی بیمارستان امام خمینی(ره) نیز می باشد .

گفتنی است دکتر رضایی و علامه از پروژه های توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) ، توسعه و نوسازی بخش قلب بیمارستان طالقانی ، توسعه بیمارستان شهید مطهری ، کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی تدبیر ، مراکز خدمات جامع سلامت البرز و رازی و همچنین مجتمع خدمات سلامت باروری مادر بازدید بعمل آوردند .

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧ - ١٢:١٩ / شماره خبر: ١٧٧٧٣٩ / تعداد نمايش: 187

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج