وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان؛

سمنان / جلسه صیانت شهروندی و حجاب و عفاف با حضور سرپرست دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ امروز بیست و سوم خرداد ماه جلسه صیانت از حقوق شهروندی و حجاب و عفاف با حضور دکتر نوید دانایی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و دکتر حاج حسنی معاون فرهنگی دانشجویی این دانشگاه برگزار گردید.

در این جلسه دکتر نوید دانایی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن خیرمقدم به حاضرین و با اشاره به اهمیت و جایگاه معاونت فرهنگی دانشجویی در دانشگاه، به تحلیل و بررسی نقش دانشگاه ها در توسعه فرهنگی پرداخت و کارکردها و نقش فعالیت های فرهنگی دانشجویان را در تحقق توسعه فرهنگی جامعه مهم تلقی نمود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با بیان این که صیانت از حقوق شهروندی  یک موضوع فرهنگی و اجتماعی است، گفت: صیانت از حقوق شهروندی لازمه حفظ کرامت انسانی می باشد که باید در دانشگاه ها به آن اهمیت بسیاری داشته شود.

دکتر دانایی مسئله پوشش را در دانشگاه ها امری مهمی دانست و بیان نمود: با توجه به دستورالعمل های موجود در دانشگاه ها درخصوص مسئله پوشش در دانشگاه باید همه کارکنان و دانشجویان ملزم به رعایت این دستورالعمل ها باشند.

در ادامه دکتر حاج حسنی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با تبریک انتصاب دکتر دانایی به سمت سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، گزارشی از حوزه فرهنگی دانشجویی دانشگاه، برنامه های آتی این حوزه و همچنین کمیته های صیانت از حقوق شهروندی، عفاف و حجاب ارائه نمود.

گفتنی است: در این جلسه بابایی رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، مهدیان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و جمعی از مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز حضور داشتند.   

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧ - ١٦:٢٣ / شماره خبر: ١٧٧٧٧٤ / تعداد نمايش: 212

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج