وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وبدا-اسدآباد

به زودی ۲ فوق تخصص به پلی کلینیک ویژه تخصصی امید دانشکده علوم پزشکی اسدآباد، اضافه خواهد شد

به گزارش وبدا-اسدآباد، دکتر سعید شفیقیان، معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در مصاحبه‌ای به شرح خدمات ارائه شده در پلی کلینیک ویژه تخصصی امید، پرداختند.

دکتر سعید شفیقیان در ابتدای صحبت‌های خود با اعلام خبری خوش به خبرنگار وبدا در اسدآباد، افزودند؛

با پیگیریهای انجام شده و با عنایت به استقلال دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد، این امکان وجود دارد که در آینده‌ای نزدیک به جمع متخصصین محترم دانشکده، دو فوق تخصص نیز اضافه گردد.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در قسمتی دیگر از سخنان خود با اشاره به مشکلات عدیده بیمه‌ای پلی کلینیک ویژه تخصصی امید در ابتدای راه‌اندازی این مرکز، از رفع این موانع خبر دادند و عنوان کردند؛

پلی کلینیک ویژه تخصصی امید از تاریخ ۱۵ شهریورماه سال جاری با مساعدتهای انجام شده، پذیرای کلیه بیمه‌ها با فرانشیز دولتی (نرخ بیمارستانهای دولتی) می‌باشد.

دکتر سعید شفیقیان در بخشی دیگر از گزارش فصلی خود در حوزه پلی کلینیک ویژه تخصصی امید و در راستای افزایش سطح دسترسی مردم شریف اسدآباد به خدمات مطلوب درمانی، از احتمال اضافه شدن متخصص ارولوژی در آینده نزدیک نیز خبر دادند.

معاون درمان دانشکده و متخصص گوش و حلق و بینی شهرستان اسدآباد در زمینه تخصص‌های موجود این پلی کلینیک ویژه تخصصی افزودند؛

از ابتدای راه‌اندازی و در حال حاضر، تخصص‌های؛ مغز و اعصاب با یک متخصص، داخلی با دو متخصص، جراح و متخصص چشم با یک متخصص، گوش و حلق و بینی با یک متخصص، رادیولوژی (سونوگرافی) با دو متخصص، جراح عمومی با یک متخصص، بیهوشی با یک متخصص، قلب با یک متخصص، اعصاب و روانپزشک با یک متخصص و ارتوپدی با یک متخصص در این پلی کلینیک ویژه تخصصی به ارائه خدمات تخصصی فعالیت دارند و جمعا در چهار ماهه اردیبهشت تا پایان مردادماه ۱۳۹۷ (از ابتدای راه اندازی این پلی کلینیک) ۵۱۸۳ نفر در این مرکز، خدمات درمانی و تخصصی دریافت نموده‌اند که با احتساب تعطیلات و فعالیت شنبه تا چهارشنبه پلی کلینیک، بطور متوسط روزانه پذیرای 148 نفر بیمار بوده است.

ایشان در بخش پایانی از این مصاحبه، از راه‌اندازی بخش‌های؛ واحد پزشک عمومی، تزریقات و پانسمان در این مرکز به منظور تسهیل دسترسی مراجعین خبر دادند و در خصوص نوبت‌دهی نیز افزودند؛

نوبت‌دهی بصورت تلفنی و اینترنتی نیز در حال فعال شدن می‌باشند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٧ - ١٩:٣٥ / شماره خبر: ١٨١٠٩٢ / تعداد نمايش: 411

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج