وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی گیلان

گیلان/تست" ستاره شریف" برای اولین بار در گیلان انجام می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ دانشگاه صنعتی شریف قصد دارد تست جامع ستاره شریف را برای اولین بار در سطح کشور، در علوم پزشکی تهران، گیلان، صنعتی اصفهان، فردوسی مشهد، یزد، علم و فرهنگ، امام خمینی قزوین، داشگاه آزاد اسلامی قزوین، اصفهان و اراک نیز برگزار کند. در این خصوص، گروه هدف این تست جامع، دانشجویان دختر و پسر، با تمرکز بر گروه سنی 13 تا 23 سال هستند.

علاقمندان برای شرکت در سومین دوره تست ستاره شریف تا 10 اسفند ماه سال جاری فرصت دارند تا ثبت نام خود را از طریق نشانی اینترنتی http://star.oced.sharif.ir انجام دهند.

ویژگی های تست ستاره شریف

ستاره شریف تست دقیق و علمی است که توانمندی های لازم برای تبدیل شدن به یک فرد موفق در دنیای متفاوت ۲۰ سال بعد را می سنجد و همچنین با سنجش و ارزیابی ناخودآگاه افراد (در مقایسه با دیگران) نقاط ضعف و قوت افراد را به تشریح بیان می کند و راهکارهای عملیاتی در راستای تقویت نقاط قوت هر فرد و اصلاح نقاط ضعف آنها تبیین می کندراه حل های تحلیلی و توسعه ای که ستاره شریف ارایه می دهد، مستقل از شرایط تحصیلی فرد و ارتباط مستقیمی با توانمندی ها و نقاط ضعف سیستم آموزشی کشور ندارد.

این تست استعدادیابی برای هر ویژگی در هر مهارت راهکارها و استراتژی هایی در راستای توسعه و بهبود آن ارایه می کند. بدون شک شناخت توانمندی های زیرمجموعه هوش هیجانی و توسعه و بهبود آن در هر فرد شانس موفقیت وی را چه در زمینه آینده شغلی و چه در زمینه هدایت تحصیلی افزایش می دهد.

در ادامه این پروژه ضمن سرمایه گذاری عمومی روی شرکت کنندگان مستعدترین و مناسب ترین افراد هماهنگ با اهداف و چشم انداز دانشگاه صنعتی شریف تحت سرمایه گذاری های خاص تربیتی، آموزش دفتر خلاقیت و گسترش کارآفرینی دانشگاه شریف جهت ساختن و تربیت افراد برجسته و متمایز برای آینده قرار خواهد گرفت.

پس از برگزاری تست بر مبنای ارزیابی دقیق و علمی بر پایه تحلیل های شخصیتی ضمن مشخص کردن نقاط ضعف و قوت شخصیتی و فردی شرکت کنندگان، راهکارهای عملیاتی جهت بهبود شرایط و آمادگی برای نقش آفرینی در عرصه های بزرگ دنیای آتی به افراد ارائه خواهد کرد.

گفتنی است؛ این تست نیاز به آمادگی قبلی ندارد و صرفا استعداد فرد را در حوزه ی کارآفرینی مورد سنجش قرار داده و ضمن ارائه نتیجه تحلیلی، استراتژی های بهبود را به شخص ارایه می کند.ای.غ/

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧ - ١٠:٠٦ / شماره خبر: ١٨٧١٤٠ / تعداد نمايش: 59

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج