وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

ارومیه/سومین دوره ی حضور کلینیک سیار دندان پزشکی در شهرستان اشنویه


 

از تاریخ 27 بهمن ماه الی 9 اسفند ماه با حضور کلینیک سیار دندان پزشکی خدمات رایگان دندان پزشکی با همکاری شبکه بهداشت و درمان اشنویه و معاونت امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی به همشهریان عزیز ارائه می گردد.

در این دوره دانش آموزان پایه ی ششم ابتدایی دو مدرسه شهید ناهیده فاتحی و 15 خرداد و تعداد از اهالی محله امیرآباد و تاج الدین آباد طبق برنامه ریزی انجام شده در این شبکه جزء اولویت قرار گرفتند.

صلاحی کارشناس دهان و دندان شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشنویه در گفتگو با روابط عمومی اظهار داشت: خدمات دندانپزشکی به دانش آموزان این دو دبستان توسط کلینیک سیار دندانپزشکی و به ‌صورت رایگان و در راستای اجرای هر چه بهتر طرح دهان و دندان عاری از پوسیدگی انجام  خواهد گرفت.

صلاحی خاطرنشان کرد: در همین زمینه نشستی با مدیران مدارس در جهت آگاهی و اطلاع رسانی به دانش آموزان و والدین آنها در خصوص  خدمات قابل ارائه در این طرح برگزار گردیده است.
لازم به ذکر است  طرح دهان  و دندان عاری از پوسیدگی فرصتی است برای ارتقای سلامت دهان و دندان دانش آموزان و خدمات رایگان کلینیک های سیار نیز نقطه عطفی در کاهش بار مالی خانوارهای شهری می باشد.


 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧ - ١٣:٥٥ / شماره خبر: ١٨٧١٥١ / تعداد نمايش: 66

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج