وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وبدا

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای دولت و دستگاه‌های اجرایی استان زنجان گشایش یافت / حضور میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی زنجان در این نمایشگاه


نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای دولت و دستگاه‌های اجرایی استان زنجان گشایش یافت /
حضور میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی زنجان در این نمایشگاه
به مناسبت گرامی‌داشت هفته دولت، میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان در نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای دولت و دستگاه‌های اجرایی استان حضور یافت.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان، به مناسبت گرامی‌داشت هفته دولت، میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان در نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای دولت و دستگاه‌های اجرایی استان که از ۲۹ مرداد تا ۴ شهریورماه سال‌جاری در محل مجموعه گردشگری گاوازنگ شهر زنجان دایر است، حضور یافت.
در این نمایشگاه همه دستگاه‌های اجرایی استان موظف به حضور جهت ارائه دستاوردهای خود و پاسخگویی به درخواست‌ها و سوالات مراجعین هستند که در این راستا میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی زنجان نیز با ارائه خدماتی ارجمله ویزیت، مشاوره پزشکی، کنترل فشارخون، کنترل وزن و قد (BMI) و حضور روان‌شناس و کارشناس تغذیه؛ پاسخگوی درخواست‌ها، سوالات و شکایات مراجعین و همچنین بررسی خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی و ... است.
به گزارش وب‌دا، میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی زنجان در اولین روز از فعالیت نمایشگاه توانست بیشترین مراجعه و ارائه خدمت را در بین دیگر میزهای خدمت به خود اختصاص دهد.
این نمایشگاه از ساعت ۱۷ عصر تا ۲۳ شب جهت بازدید عموم دایر است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨ - ١١:٠٥ / شماره خبر: ١٩٤٣٢٥ / تعداد نمايش: 73

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج