وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مشاور معاونت آموزشی وزارت بهداشت منصوب شد

 
دکتر باقر لاریجانی، معاون آموزشی وزارت بهداشت در حکمی دکتر حسین کشاورز را به عنوان مشاور این معاونت منصوب کرد.
 
به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:
 
جناب آقای دکتر  حسین کشاورز
استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران  
 
همانطور که مستحضرید تربیت نیروی انسانی با دانش و مهارت و مطابق با استانداردهای بین المللی و در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه از جمله اولویت هایی است که مکررا در اسناد بالادستی  کشور و منویات مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته است. بر این اساس و به منظور ارتقای پاسخگویی حوزه آموزش، برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی به عنوان نقشه راه توسعه آموزش عالی سلامت تدوین شده و با همکاری دست اندرکاران این حوزه در دست اجرا می باشد. 
 
در برهه زمانی فعلی که این نقشه راه با اجرای حدود 4 سال در حوزه آموزش علوم پزشکی نهادینه شده، ضروری است تا با توجه به منویات مقام معظم رهبری در بیانیه «گام دوم» انقلاب اسلامی، استقرار این بسته ها و سیاستهای تحولی به صورت جدی پیگیری شده تا بسترهای ظهور آثار این برنامه ها در عرصه های دانشی و ارائه خدمات حوزه علوم پزشکی فراهم گردد.
 
در این راستا و نظر به تعهد و تجارب ارزشمند حضرتعالی، بدین وسیله به عنوان مشاور اینجانب منصوب می گردید، تا با همکاری کلیه اساتید، صاحبنظران و دست اندرکاران حوزه آموزش علوم پزشکی و همچنین با هماهنگی کامل با حوزه معاونت آموزشی وزارت متبوع در جهت تحقق اهداف این حوزه تلاش فرمایید.
 
توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٧ - ١١:٤٠ / شماره خبر: ١٨٧٨٩٤ / تعداد نمايش: 1676

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج