وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سرپرست اداره کل امور مجلس معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت منصوب شددکتر کریم همتی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، در حکمی دکتر نامدار عبداللهیان را به عنوان "سرپرست اداره کل امور مجلس" این معاونت منصوب کرد.

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:


جناب آقای دکتر نامدار عبداللهیان
با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست اداره‌کل امور مجلس" در معاونت حقوقی و امور مجلس منصوب می شوید. انتظار دارم در دوران تصدی این مسئولیت، با بهره گیری از تمامی منابع و ظرفیت های موجود و استفاده از توانمندی ها  و تجارب مفید همکاران و سایر صاحبنظران و پیشکسوتان، در انجام وظایف و انتظارات که اهم آنها به شرح ذیل ذکر شده است موفق باشید.
-    بررسی و اصلاح فرایند های اداری و اجرایی حوزه اداره کل امور مجلس بر اساس اسناد بالادستی.
-    انعکاس هرچه موثرتر خدمات مثبت همه تلاشگران خادمین نظام سلامت به نمایندگان ملت شریف ایران اسلامی در مجلس شورای اسلامی به منظور آشنايي نمايندگان محترم با خدمات، ماموريت، وظايف، فرصتها و تهديدهاي فراروي وزارت متبوع.
-    انعکاس نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به اینجانب و اقدام جهت پیگیری تا حصول نتیجه بر اساس منافع ملت شریف ایران، مصالح وزارت متبوع، موازین قانونی و شرع مقدس.
-    تعامل سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در جهت اهداف معاونت و وزارت متبوع.
-    ارتباط موثر و فراگیر با سایر معاونت ها، دانشگاه ها و دانشکده های تحت پوشش و سازمان های تابعه وزارت متبوع در راستای هماهنگی و هم افزایی هرچه بیشتر.
-    اقدام جهت بهبود سرعت و دقت پاسخدهی به مکاتبات واصله از نمایندگان محترم ملت در مجلس شورای اسلامی با تعامل مثبت و سازنده با کلیه معاونت ها و سازمانهای تابعه وزارت بهداشت.
-    اقدام جهت بررسي اخذ نظرات كارشناسي واحدهاي تخصصي در خصوص كليه طرحها و لوايح مرتبط با حوزه سلامت و ماموریت های وزارت متبوع، مطروحه در صحن و کمیسیون های مجلس شورای اسلامی.
-    استفاده از مشاوره خبرگان کارآمد در جهت اعتلای اهداف معاونت حقوقی و امورمجلس وزارت متبوع.
-    پیگیری و اقدام در خصوص سایر موارد محوله در راستای اهداف معاونت و وزارت متبوع.

توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٨ - ١٥:٤٧ / شماره خبر: ١٩١٢٦٢ / تعداد نمايش: 1985

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج