وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سرپرست اداره کل حراست سازمان غذا و دارو منصوب شد

دکترمحمد توکلی، مشاور وزیر و رییس مرکزحراست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حسن علیپور، معاون حفاظت پرسنلی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل حراست سازمان غذا و دارو منصوب کرد.

 به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

 جناب آقای حسن علیپور معاون محترم حفاظت پرسنلی

 

با سلام و صلوات برمحمد و آل محمد(ص) ؛ با احترام نظر به مراتب تعهد و تجربه حضرتعالی و موافقت معاون محترم وزیر و ریاست سازمان غذا و دارو، به موجب این حکم، با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل حراست سازمان غذا و دارو منصوب می شوید.

امیدوارم با مدد گرفتن از الطاف الهی و تلاش خستگی ناپذیر و تعامل و همفکری با مدیران محترم سازمان و کارکنان تلاشگر این عرصه در نیل به اهداف مهم و ارزشمندی چون شفافیت در فرایندها، عدالت در دسترسی، صیانت از سرمایه های انسانی و معنوی سازمان و ارتقا حوزه های چهارگانه حراست بیش از پیش موفق باشید.

انتظار دارم در این مدت همسو و هم پا با سایر ارکان سازمان ، حرکت رو به جلو در ایجاد آرامش روانی در جامعه، مبارزه با فساد، کاهش تبعیض ها، تکریم کارکنان و ارباب رجوع و تسهیل در فرایندهای حمایتی از تولید داخل را تقویت و اعتلا ببخشید.

لازم می دانم از زحمات جناب آقای مهندس محمد عاقل در طول مدت تصدی این سمت تشکر و قدردانی نموده و برای ایشان موفقیت و سربلندی آرزومندم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨ - ١٥:٣٨ / شماره خبر: ١٩٤٥٦٤ / تعداد نمايش: 1981

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج