وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در حاشیه برگزاری نشست مسئولان ستاد اقامه نماز دانشگاه‌های علوم پزشکی صورت گرفت؛

بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از خوابگاه‌های کوی پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد
دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در حاشیه برگزاری دومین نشست مسئولان ستاد اقامه نماز دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، از خوابگاه‌های کوی پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید کرد.

به گزارش وبدا، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت روز گذشته (یکشنبه) در خلال برگزاری نشست مسئولان ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور  به همراه گروهی از مدیران و مسئولان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی و همچنین مسئولان دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی مشهد از سالن غذاخوری و خوابگاه‌های دانشجویی کوی پردیس بازدید کرد.

در جریان این بازدید، معاون وزیر بهداشت از سالن غذاخوری و اتاق‌های خوابگاه‌های دخترانه و پسرانه کوی پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید به عمل آورد و با تعدادی از ساکنان این خوابگاه‌ها در محل زندگی خوابگاهی به گفت و گو پرداخت. دانشجویان در این دیدار صمیمانه به راحتی به بیان دغدغه‌های خود پرداختند و نیازها، خواسته‌های صنفی و  انتظارات خود را بیان کردند.

در این بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با دانشجویان از نزدیک دیدار کرده و کیفیت غذاهای دانشگاه را از زبان آنان جویا شد، همچنین ایشان در خصوص شرایط اسکان در خوابگاه‌ها و مشکلات و مسائل زندگی خوابگاهی با عده‌ای از دانشجویان گفتگو کرد.

در بازدید از سالن غذاخوری کوی پردیس‏، واحدهای مختلف تهیه و طبخ غذا از جمله سردخانه‌ها، اتاق‌های دیفراست، دستگاه کباب‌زنی، منقل‌های ریلی و انبار و آشپزخانه سلف به رویت معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت رسانده شد و مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مراحل تهیه و طبخ غذا در سلف پردیس را در حضور معاون وزیر بهداشت تشریح کردند.

در ادامه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از اتاق‌های خوابگاه‌های دخترانه و پسرانه بازدید کرد و با تعدادی از ساکنان خوابگاه به گفت و گو پرداخت. دانشجویان در این دیدار صمیمانه به بیان دغدغه‌های خود پرداخته و انتظارات خود را بیان کردند.

در پایان این بازدید، معاون فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت به جمع دانشجویان در سالن غذاخوری پیوسته و در کنار آنان از غذای دانشجویی استفاده کرده تا از نزدیک کیفیت غذا را بررسی کند و تصریح کرد: فضای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد توأم با فضای همدلی و همکاری است  که این امر در روند اداره تمامی امور تأثیر قابل ملاحظه‌ای داشته است ./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨ - ١١:٣٩ / شماره خبر: ١٩٥٠٤٠ / تعداد نمايش: 393

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج