وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مطلب مندرج در روزنامه كيهان

وضعيت بيمارستان‌هاي تبريز نا اميدكننده است

 

پيرو درج مطلب با عنوان: «وضعيت بيمارستان‌هاي تبريز نا اميدكننده است» مورخ 8/9/93 خواهشمند است دستور فرماييد براي روشن شدن افكار عمومي نسبت به درج پاسخ به شرح ذيل اقدام و همكاري لازم صورت گيرد.

متن پاسخ

طبق پاسخ دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني تبريز؛ مشكل كمبود جا از سال‌هاي گذشته به دليل افزايش بيمارپذيري در استان از مراجعين استاني و كشورهاي همجوار بخصوص در بخش‌هاي ويژه، NICU، نفرولوژي، توراكس، تحت نظر اورژانس كودكان و ... وجود دارد، لذا سياستگذاري كلان در اجراي نظام سطح بندي خدمات به منظور رفع بخشي از مشكلات توسعه تخت‌هاي ويژه در مركز آموزشي درماني امام رضا، كودكان، سيناي تبريز و بعضي از شهرستان‌ها از جمله بيمارستان ساجدي هادي شهر، فاطميه شبستر، امام خميني (ره) ميانه و بناب آماده براي بهره‌برداري در سال جاري مي‌باشد.

لازم به ذكر است مراحل اوليه ساخت بيمارستان‌هاي 540 تختخوابي كودكان تبريز در شهرك سلامت و 540 تختخوابي جنرال جايگزين بيمارستان امام خميني (ره) تبريز براي افزايش تعداد تخت‌ها به بيش از 500 تخت در تبريز و برخي از شهرستان‌ها انجام شده است و بازه زماني 5 – 4 ساله براي تحقق اين هدف نياز است، اميد است با نيل به اين هدف در راستاي رضايت هر چه بيشتر هموطنان گام برداريم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١٧ آذر ١٣٩٣ - ١٠:٠٩ / شماره خبر: ١١٧٩٩٣ / تعداد نمايش: 14691

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج