وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مطلب مندرج در روزنامه خراسان

مراجعان – رسيدگي در بيمارستان تربت جام نمره قبولي نمي‌گيرد

سلام عليكم

            با احترام، پيرو درج مطلب در روزنامه مورخ 15/5/90 با عنوان:«مراجعان – رسيدگي در بيمارستان تربت جام نمره قبولي نمي‌گيرد» خواهشمند است دستور فرماييد براي روشن شدن افكار عمومي نسبت به درج پاسخ ذيل كه براساس گزارش دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی درمانی مشهد مي‌باشد، اقدام و همكاري لازم صورت گيرد.

                                                                        متن پاسخ

بيمارستان سجاديه به صورت دوره‌اي مورد ارزشيابي كارشناسان دانشگاه قرار گرفته و داراي رتبه يك در ارائه خدمات مي‌باشد. ضمن اينكه در سال 89 و 90 تعداد 28 نفر به نيروهاي بيمارستان اضافه و در راستاي تكميل تجهيزات بيمارستان به عنوان قطب درماني منطقه، دستگاه سي‌تي‌اسكن دو اسلايس نصب و با حضور وزير محترم افتتاح شده است.

از نظر ارائه خدمات درماني (تعداد پذيرش بستري، تعداد پذيرش اورژانس، ويزيت پزشك متخصص و عمومي، تعداد اعمال جراحي، تعداد زايمان‌هاي انجام شده)، نسبت به مدت مشابه سال قبل، بيمارستان 30 درصد افزايش نشان مي‌دهد.

در بازديد گروهي سرزده مورخ 17/5/90 نماينده محترم شهرستان در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار محترم شهرستان درحضور گزارشگر صدا و سيما از بيشتر بخش‌هاي بيمارستان بازديد به عمل آمد و با بيش از 20 بيمار و همراه بيمار مصاحبه شد و تمامي بيماران از ارائه خدمات در بيمارستان رضايت كامل داشتند و گزارش آن از سيماي خراسان رضوي پخش شد.

خبرنگار محترم به صورت تلفني از مديريت شبكه درخواست تهيه گزارش از بيمارستان را داشته‌اند ولي موافقت رسمي در مورد زمان و چگونگي تهيه گزارش به ايشان داده نشده بود و ايشان بدون هماهنگي با روابط عمومي بيمارستان، به همراه يك خانم و به عنوان ملاقات كننده وارد بخش شده و اقدام به تصويربرداري مي‌نمايد.

در پايان لازم به ذكر است مشكلات پيش آمده براي خبرنگار محترم كه در گزارش به آن اشاره شده بود، ناشي از عدم هماهنگي ايشان با روابط عمومي و ورود مخفيانه به بخش‌هاي بيمارستان و حريم خصوصي بيماران بوده كه موجب نارضايتي بيماران، پرسنل و نيروي انتظامي شد و اقدامات بعدي متعاقب گزارش بيماران و پرسنل صورت گرفت.

همچنين ايشان هيچگونه همكاري با نيروي انتظامي و انتظامات شبكه نداشته‌اند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٧ دی ١٣٩٠ - ٠٩:١٢ / شماره خبر: ٩٨٨٥٥ / تعداد نمايش: 1337

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج