وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مطلب مندرج در روزنامه کیهان

ضياء آباد را دريابيد

سلام عليكم

             با احترام، پيرو درج مطلب با عنوان:«ضياء آباد را دريابيد» در روزنامه مورخ 9/9/90، خواهشمند است دستور فرماييد براي روشن شدن افكار عمومي نسبت به درج پاسخ ذيل كه براساس گزارش دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی درمانی  قزوين مي‌باشد، اقدام و همكاري لازم صورت گيرد.

متن پاسخ

با توجه به جمعيت تحت پوشش شهر ضياء‌آباد و فاصله 20 دقيقه‌اي (كمتر از 30 كيلومتر) تا مركز شهرستان و وجود يك بيمارستان مربوط به تأمين اجتماعي و يك بيمارستان دردست احداث مربوط به دانشگاه در شهر تاكستان، ساخت بيمارستان در شهر ضياء‌آباد در استانداردهاي ارائه خدمات درماني تعريف نشده است.

با اين حال مركز بهداشتي درماني ضياء‌آباد با حضور 5 پزشك، 2 ماما، دندانپزشك، 2 نفر بهداشت خانواده، 4 بهيار و پرستار كليه خدمات بهداشتي درماني را به اهالي محترم اين شهر ارائه مي‌نمايد.

ضمن اين كه آزمايشگاه اين مركز نيز فعال بوده و تجهيزات فني و اداري بيش از تجهيزات استاندارد ابلاغي از سوي وزارت بهداشت در اين مركز موجود است.

همچنين يك دستگاه آمبولانس مجهز جديد نيز به مركز تحويل شده است. بنابراين عملاً هيچ نوع مشكلي در ارائه خدمات بهداشتي و درماني به مردم شريف اين منطقه وجود ندارد.

در پايان اميد است با ساخت و راه‌اندازي بيمارستان شهر تاكستان، مشكلات درماني اهالي محترم اين شهر و شهرهاي شهرستان تاكستان بيش از پيش مرتفع شود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١٩ دی ١٣٩٠ - ٠٩:٤٨ / شماره خبر: ٩٨٨٦٩ / تعداد نمايش: 1790

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج