وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مطلب مندرج در روزنامه كيهان

بازديد غيرمحسوس از بيمارستانهاي چابهار

سلام عليكم

            احتراماً ، پيرو درج مطلب با عنوان : « بازديد غيرمحسوس از بيمارستانهاي چابهار» مورخ 9/7/90 خواهشمند است دستور فرمائيد براي روشن شدن افكار عمومي نسبت به درج پاسخ به شرح ذيل اقدام و همكاري لازم صورت گيرد.

 

متن پاسخ

طبق پاسخ روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي وخدمات بهداشتي ،‌درماني زاهدان

از ثمرات ارزشمند سياست اصولي نظام مقدس جمهوري اسلامي در اتخاذ شيوه بومي گزيني،‌با افزايش بي سابقه تعداد دانش آموختگان بومي رشته هاي پزشكي و پيراپزشكي آشكار شده و امكان بكارگيري نخبه ترين  اين افراد را در مراكز بهداشتي درماني فراهم آورده است و بهبود شاخص هاي درماني وارتقاء‌كمي و كيفي خدمات ارائه شده به بيماران مهمترين هدف اين دانشگاه جهت تسريع روند توسعه و ارتقاء‌ سلامت مي باشد.

بــرهمين اساس در حال حاضر4 متخصص زنان و زايمان ،‌3 متخصص داخلي (يك نفر فوق تخصص ريه )
3 متخصص جـراحي، 4 متخصص اطفـــال، 3 متخصص بيهــوشي، 3 متخصص ارتوپــدي و 2 متخصص در

رشته­هاي پاتولوژي و راديولوژي ،‌داخلي، اعصاب، ‌چشم، قلب و عروق ،‌عفوني ، گوش و حلق و بيني در بيمارستان امام علي (ع) شهرستان چابهار مشغول ارائه خدمات به هموطنان عزيزمان در اين خطه مي باشند.

لازم به يادآوري است اعضاء‌ هيئت  رئيسه و كارشناسان حوزه معاونت درمان اين دانشگاه به صورت محسوس و نامحسوس و مستمر و زمانبندي شده از مراكز درماني تحت پوشش اعم از دولتي و خصوصي بازديد بعمل مي آورند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف و ناهماهنگي در ارائه خدمات درماني به بيماران ، ‌موضوع سريعاً پيگيري و با متخلفان برخورد خواهد گرديد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٨ آبان ١٣٩٠ - ١٠:٢٤ / شماره خبر: ٩٨٨٨٨ / تعداد نمايش: 1684

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج