وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

اعلام نتايج فارغ التحصيلان رشته هاي تخصصي پزشکی (متعهدين عام)در سال ٩٥

با سلام و آرزوي سلامتي و توفيق، بدينوسيله محل خدمت فارغ التحصيلان متعهد عام رشته هاي  تخصصي پزشكي كه مطابق با دستورالعمل توزيع نيروهاي تخصصي و براساس سهميه دانشگاهها،  انتخاب هاي انجام شده، امتيازات مكتسبه افراد و پس از كسر متعهدين خاص از سهميه كل توسط نرم افزار مربوطه تعيين گرديده است اعلام مي گردد.

مقتضي است همكاران محترم (متعهدین عام، متعهدین خاص و مستخدمین رسمی) جهت تعيين شهر محل خدمت و تاريخ شروع به كار با معاونت درمان دانشگاه محل خدمت هماهنگي فرمايند.

برای مشاهده نتایج بر روی لینک هر رشته کلیک فرمایید:

ارتوپدي     آسيب شناسي   بيهوشي      بيماريهاي اعصاب      بيماريهاي داخلي    بيماريهاي عفوني

 قلب و عروق    پزشكي هسته اي    پوست    توانبخشي      جراحي عمومي    جراحي مغزو اعصاب

ارولوژي        چشم          راديو تراپي         راديولوژي        روانپزشكي       زنان و زايمان       طب اورژانس 

  كودكان      ENT

 

1-   انجام هرگونه خدمات در خارج از محل هاي تعيين شده از سوي اين دفتر و اشتغال در شهرهايي كه براساس دستورالعمل توزيع نيروهاي تخصصي غيرمجاز اعلام گرديده اند ممنوع بوده و به منزله غيبت تلقي خواهد شد.

2- احكام هر يك از همكاران (متعهدین عام، متعهدین خاص و مستخدمین رسمی) به دانشگاه مربوطه ارسال خواهد شد و تحويل آن به افراد به هيچ عنوان امكان پذير نمي باشد.

3-   به اطلاع افرادي كه متقاضي جا به جايي محل خدمت بوده (به استثناء متعهدين خاص)  و يا درخواست هاي قابل طرح در كميسيون رسيدگي به موارد خاص دارند مي رساند:

 الف- تاريخ تشكيل كميسيون بهمن ماه مي باشد.

ب- شروع به كار در محل هاي تعيين شده  الزامي است و صرفا كساني كه در دانشگاههاي مربوطه شروع به كار نموده اند در كميسيون مطرح خواهند گرديد (شروع بکار حداکثر تا سه هفته پس از صدور حکم و تداوم خدمت تا زمان تشکیل کمیسیون الزامی است).

ج- درخواست هاي جابجايي به استان تهران و البرز قابل طرح در كميسيون نمي باشد.

د - جهت تكميل فرم درخواست طرح در كميسيونصرفاً از تاریخ چهارشنبه 1/10/95 لغایت شنبه 11/10/95 با استفاده از کد رهگیری خود به آدرس اینترنتی  avab.behdasht.gov.ir/specialist/frmcmp.aspx  مراجعه فرمایید.

 توجه :به درخواست هايي كه خارج از آدرس اینترنتی فوق و از هرطريق ديگر داده شود به هيچ عنوان ترتيب اثر داده نخواهد شد لذا موکدا تقاضا می شود به منظور تسریع در صدور احکام و سایر فرآیندهای توزیع نیروهای تخصصی از مراجعه حضوری و یا تماسهای تلفنی غیر ضروری خودداری فرمایید. با تشکر

                                      گروه نیروی انسانی بیمارستانی و تخصصی

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٨ آبان ١٣٩٥ - ١٥:٥٧ / شماره خبر: ١٥٣٠٤٩ / تعداد نمايش: 25489

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج