وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

اعلام نتايج تعيين محل خدمت مورد تعهد فارغ التحصيلان رشته هاي تخصصي پزشکی (متعهدين عام)در سال ٩٦

با سلام و آرزوي سلامتي و توفيق، بدينوسيله محل خدمت فارغ التحصيلان متعهد عام رشته هاي  تخصصي پزشكي كه مطابق با دستورالعمل توزيع نيروهاي تخصصي و براساس سهميه دانشگاهها،  انتخاب هاي انجام شده، امتيازات مكتسبه افراد و پس از كسر متعهدين خاص از سهميه كل توسط نرم افزار مربوطه تعيين گرديده است اعلام مي گردد.

 

مقتضي است همكاران محترم (متعهدین عام، متعهدین خاص و مستخدمین رسمی) جهت مشاهده دانشگاه محل خدمت  به آدرس اینترنتی http://avab.behdasht.gov.ir/specialist/frmLocationR.aspx مراجعه و جهت تعيين شهر محل خدمت و تاريخ شروع به كار با معاونت درمان دانشگاه محل خدمت هماهنگي فرمايند.

1.احكام هر يك از همكاران (متعهدین عام، متعهدین خاص و مستخدمین رسمی) به دانشگاه مربوطه ارسال خواهد شد و تحويل آن به افراد به هيچ عنوان امكان پذير نمي باشد.

2. انجام هرگونه خدمات در خارج از محل هاي تعيين شده از سوي اين دفتر و اشتغال در شهرهايي كه براساس دستورالعمل توزيع نيروهاي تخصصي غيرمجاز اعلام گرديده اند ممنوع بوده و به منزله غيبت تلقي خواهد شد.

 

3.به اطلاع افرادي كه متقاضي جا به جايي محل خدمت بوده (به استثناء متعهدين خاص)  و يا درخواست هاي قابل طرح در كميسيون رسيدگي به موارد خاص دارند مي رساند:

 الف- تاريخ تشكيل كميسيون بهمن ماه مي باشد.

ب- شروع به كار در محل هاي تعيين شده  الزامي است و صرفا كساني كه در دانشگاههاي مربوطه شروع به كار نموده اند در كميسيون مطرح خواهند گرديد (شروع بکار حداکثر تا سه هفته پس از صدور حکم و تداوم خدمت تا زمان تشکیل کمیسیون الزامی است).

ج.جهت تكميل فرم درخواست طرح در كميسيونصرفاً از تاریخ شنبه 16/10/96 لغایت سه شنبه 26/10/96 با استفاده از کد رهگیری خود به آدرس اینترنتی  avab.behdasht.gov.ir/specialist/frmcmp.aspx  مراجعه فرمایید.

 توجه :به درخواست هايي كه خارج از آدرس اینترنتی فوق و از هرطريق ديگر داده شود به هيچ عنوان ترتيب اثر داده نخواهد شد.

 

موکدا تقاضا می شود به منظور تسریع در صدور احکام و سایر فرآیندهای توزیع نیروهای تخصصی از مراجعه حضوری و یا تماسهای تلفنی غیر ضروری خودداری فرمایید. با تشکر

                                     

                گروه نیروی انسانی بیمارستانی و تخصصی

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٣ آبان ١٣٩٦ - ١٤:٣٦ / شماره خبر: ١٦٧٨١٦ / تعداد نمايش: 22031

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج