وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام

جلسه ستاد هماهنگی طرح "قرارگاه خدمت بی منت" در سپاه استان ایلام برگزار شد

 

 

با حضور فرمانده سپاه استان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل سازمان بهزیستی، مدیر درمان تامین اجتماعی، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی، نمایندگان کمیته امداد و هلال احمر و سایر اعضا؛ در آستانه چهل سالگی نظام، ستاد هماهنگی طرح "قرارگاه خدمت بی‌منت" به میزبانی سپاه استان ایلام برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این جلسه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س)اظهار کرد: خدمت به مردم بالاترین جایگاه و ارزش را در نظام اسلامی دارد و به عنوان اصلی‌ترین هدف مسئولان در کشور محسوب می گردد.

 

دکتر کریم همتی ادامه داد: در طول این ۴۰ سال که از عمر نظام جمهوری اسلامی می‌گذرد، مردم از خدمات بی‌نظیر نظام در تمامی عرصه‌ها بهره‌مند گشته اند که به پاس این خدمات، همواره در تمامی عرصه‌ها حمایت و پشتیبانی خود را از انقلاب به نمایش گذاشته‌اند.

 

وی خاطرنشان کرد: همه ما با همدلی، همراهی و دلسوزی هرچه بیشتر در راه خدمت به مردم گام‌های موثرتری برداریم تا همچنان رضایتمندی مردم از خدمات انقلاب و نظام در بالاترین جایگاه باشد.

 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه در حوزه سلامت تمام تلاش خود را برای خدمت صادقانه و کم‌نظیر به مردم به کار گرفته‌ایم، خاطرنشان کرد: ارتقا و توسعه زیرساختها، تجهیزات و امکانات در حوزه بهداشت و درمان در طول یکسال گذشته آنچنان گسترده بوده که رضایتمندی عموم مردم را به دنبال داشته است.

 

 وی در بخش دیگری از سخنان خود به حضور موسسه‌های خیریه در استان اشاره کرد و گفت: حضور موسسه‌های خیریه مرهم و محکم در ماه‌های اخیر در استان منشأ خدمات بسیار بزرگ و ماندگاری بوده‌اند که مردم به عنوان قدرشناسی، نام و خدمات آنان را همواره به یاد خواهند داشت.

 

دکتر همتی در خاتمه سخنان خود خدمت به مردم را اصلی‌ترین و مهم‌ترین اولویت مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی برشمرد و یادآور شد: در ایام پیروزی انقلاب همراه و همگام با سایر دستگاه‌ها و ارگان‌های استانی، در آستانه سالگی نظام جمهوری اسلامی تلاش خواهیم کرد که بالاترین سطح از میزان خدمات را در قالب طرح قرارگاه‌ خدمت بی منت به مردم شریف استان ارائه نماییم.

 

 در ادامه این جلسه نیز فرمانده سپاه پاسداران استان ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران اظهار داشت: استقرار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی حاصل ایثار و از خودگذشتگی مردم شریف ایران بوده و در طول این چهل سال که از عمر با برکت نظام می‌گذرد، مردم نقش اصلی را در حفظ و تداوم این نظام الهی داشته اند.

 

 سرهنگ جمال شاکرمی خاطرنشان کرد: امسال در ایام پیروزی انقلاب اسلامی بنا داریم که با همکاری و همدلی سایر دستگاه‌ها و ارگانها در آستانه چهل سالگی نظام، با اجرای طرح قرار گاه خدمت بی‌منت در استان به مردم خدمت کنیم.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود از تلاشها و زحمات شبانه‌روزی و بی‌منت رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام و همکارانش تقدیر نمود و یادآور شد: قطعاً بخش اعظمی از خدمات طرح قرارگاه خدمت بی‌منت در حوزه بهداشت و درمان خواهد بود که ان‌شاءالله با عنایت ویژه دکتر همتی ریاست محترم دانشگاه، این مهم محقق خواهد شد.

 

 در ادامه این جلسه نیز مدیرکل سازمان بهزیستی، مدیر درمان تامین اجتماعی، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی، نمایندگان کمیته امداد و هلال احمر و سایر اعضا به بیان گزارشی از وظایف و رسالت‌های حوزه کاری خود در طرح قرار گاه خدمت بی منت در سطح استان پرداختند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٣ بهمن ١٣٩٧ - ٠٩:٥٣ / شماره خبر: ١٨٦٠٥٣ / تعداد نمايش: 118

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج