وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

علوم پزشکی بیرجند/گردهمایی ایثارگران دانشگاه برگزار شد

دکتر قائمی:امنیت،سعادت و سربلندی ما، مدیون خون شهدا و رشادت ایثارگران است

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، گردهمایی ایثارگران دانشگاه، صبح روز دوشنبه ۹۵/۰۷/۰۵ در سالن اجتماعات شهید دکتر رحیمی برگزار شد.
رئیس دانشگاه با قدردانی از حوزه های ستاد شاهد و روابط عمومی دانشگاه برای برگزاری این مراسم و بیان اینکه ایثارگران، یادگار شهدای دوران دفاع مقدس هستند گفت: حق شهدا و ایثارگران بسیار بیشتر از برگزاری اینگونه جلسه ها است و مطمئنا سیستم مدیریتی دانشگاه از اجرای این برنامه ها استقبال می کند.
دکتر کاظم قائمی با اظهار اینکه وظیفه ما حمایت از ایثارگران و خانواده های آنهاست گفت: امنیت، سعادت و سربلندی ایران اسلامی در جهان امروز مدیون خون شهدا و رشادت ایثارگران است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر پیام شهدا با زمان گذشته فرق کرده است و شهدا نیاز به شعار ما ندارند خاطر نشان کرد: باید در میدان عمل از خون شهدا دفاع کنیم.
دکتر قائمی با تاکید بر تلاش، جدیت و ایثار بیشتر همکاران ایثارگر برای رفع مشکلات دانشگاه گفت: در دورانی قرار داریم که باید با تفکر و مدیریت جهادی در میدان عمل خود را به اثبات برسانیم.
در این مراسم دکتر عبدالرزاق نژاد مدیر ستاد شاهد و ایثارگر، حجه الاسلام عبدالرزاق نژاد مدیر فرهنگی و محسن معاذی از روایان دفاع مقدس نیز به سخنرانی پرداختند که در خبری جداگانه منتشر می شود.
خاطره گویی ایثارگران از بخش های دیگر برنامه و تقدیر از ایثارگران نمونه دانشگاه پایان بخش این مراسم بود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١٠ مهر ١٣٩٥ - ١٢:٤٧ / شماره خبر: ١٥١٩٤٦ / تعداد نمايش: 1473

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج