وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

علوم پزشکی بیرجند/در آستانه حماسه ۹ دی

حجه الاسلام سیدی: مردم با بدخواهان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچگونه تعارفی ندارند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در آستانه حماسه ۹ دی در گفت و گویی با پایگاه اطلاع رسانی و خبری روابط عمومی دانشگاه اظهار کرد: مردم با بدخواهان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچگونه تعارفی ندارند.
 
حجه الاسلام سید حسن سیدی با بیان اینکه بصیرت و راه های تشخیص حق و باطل ریشه در قرآن و کلام ائمه معصومین (ع) دارد و مهمی است که در هر دوره ای از آغاز پیدایش اسلام در میان ملت ها بوده و خواهد بود گفت: سابقه تاریخی ریزش ها و رویش ها از صدر اسلام تا انقلاب اسلامی ایران و زمینه های فکری و فرهنگی شکل گیری فتنه ها بر کسی پوشیده نیست و انکار آن از محالات است .
وی با اظهار اینکه ظلم ها و جنایاتی که در طول تاریخ بر ملت ها روا داشته شده است بر صفحات تاریخ نگاشته شده و قابل حذف و فراموشی نیست خاطرنشان کرد: مگر می شود تاریخ حسین بن علی (ع) و حادثه کربلا سال ۶۱ هجری را گفت، اما از جنایات و جفاهایی که در حق آن بزرگوار روا داشتند سخنی به میان نیاورد و مگر می شود تاریخ ملت ها را گفت اما ظلم روا داشته شده را فاکتور گرفت و بیان نکرد .
 مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه با اظهار اینکه نمی توان برای نسل جوان نقل تاریخ انقلاب اسلامی ایران را گزینشی و یا به عبارتی بخواسته عده ای فرصت طلب و قدرت طلب بیان کرد گفت: این انقلاب با رهبری پیامبر گونه امام خمینی (ره) شکل گرفت و آنچنان شعله ور گردید که جامعه استکبار و مخالف اسلام ناب محمدی را به هجمه وا داشت که همواره در صدد توطئه بر علیه این انقلاب بر آمدند .
حجه الاسلام سیدی با اشاره به اهمیت بصیرت و اتحاد اضافه کرد: گرچه هموراه توطئه دشمنان علیه انقلاب بوده و هست،اما بیدار مردان و بصیر زنانی بوده و هستند که با تأسی از قرآن و اهل بیت با اتحاد و وحدت پشت امام خویش ایستادند و فتنه ها را خاموش کردند 
وی با اشاره به حماسه ۹ دی و بیان اینکه بصیرت مجاهدانه ۹ دی ۸۸  به دنبال جسارت عده ای خائن به مکتب و قرآن و اهل بیت و انقلاب بود تصریح کرد: مردم در این روز تاریخی نشان دادند هوشیار پشت سر امام خویش و گوش به فرمان رهبر خویش با دشمنان و بد خواهان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ گونه تعارفی ندارند . چرا که رهبری بصیر و هوشیار این ملت همواره پرچم ولایت علی و آل علی را بدوش دارد و با اخلاص به پشتوانه ملت آگاه در برابر تمام معاندان و فتنه انگیزان خارجی و داخلی ایستاده است .
مسئول دفتر نهاد رهبری با توصیه به هوشیاری در برابر استکبار گفت: همگان باید هوشیار باشیم که استکبار به سردمداری آمریکا و نقشه های مرموزانه استعمار پیر (انگلیس) هیچ گاه دست از دشمنی با ملت ایران بر نمیدارد تا آن گاه که از اسلام اصیل و حکومت اهل بیتی دست بکشیم.
حجه الاسلام سیدی افزود: بفرموده رهبر معظم انقلاب ، آمریکا هیچ گاه قابل اعتماد نبوده است . و به وضوح در جریان مذاکرات هسته ای این بی اعتمادی برای همه ،دوست و دشمن نمایان شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: بیائیم در کنار هم ، هم زبان و متحد پاسداشت خون شهدای عزیز باشیم و ملت و دولت با یکدیگر هم صدا و همیار بوده و پیرو رهنمودهای ولی امر مسلمین باشیم و در حمایت از ولی فقیه دریغ ننماییم چرا که امام بزرگوارمان فرمودند: پشتیبان ولی فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد. انشاالله ...

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٧ دی ١٣٩٥ - ١٣:٠١ / شماره خبر: ١٥٥٦٣٣ / تعداد نمايش: 1743

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج