وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

علوم پزشکی بیرجند/با حضور رئیس دانشگاه در شهرستان زیرکوه صورت گرفت

بهره برداری اورژانس ۱۱۵ جاده ای شاهرخت و کلنگ زنی خانه بهداشت حسن آباد

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، بهره برداری اورژانس ۱۱۵ جاده ای شاهرخت و کلنگ زنی خانه بهداشت روستای حسن آباد زیرکوه، روز دوشنبه ۹۵/۱۰/۰۶ با حضور دکتر قائمی رئیس دانشگاه و جمعی از مسئولین استانی، محلی و خیرین صورت گرفت.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری آئین کلنگ زنی خانه بهداشت روستای حسن آباد زیرکوه گفت: این خانه بهداشت در زمینی به مساحت ۹۰۰ متر مربع که توسط یکی از اهالی این روستا اهدا گردیده، با زیر بنای ۱۰۰ متر مربع و هزینه ۱۵۰ میلیون تومان با تقبل بانک تجارت کشور و تجهیز از سوی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، توسط مجمع خیرین سلامت استان احداث می گردد.
مهندس سید محمود حسینی اضافه کرد: این خانه بهداشت به ۸۵۰ نفر از اهالی منطقه ارائه خدمت خواهد نمود .
 
 
وی با اشاره به بهره برداری پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده ای شاهرخت زیرکوه گفت: این پایگاه در زمینی به وسعت ۲۴۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۱۴۰ متر مربع احداث شده است .
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی با بیان اینکه برای ساخت این پایگاه مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان از سوی صندوق خیریه شرکت خدمات انفورماتیک وابسته به بانک مرکزی هزینه شده است گفت: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند نیز مبلغ ۳۰ میلیون تومان برای تجهیز به همراه یک دستگاه آمبولانس به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان در این پایگاه هزینه نموده است .
 مهندس حسینی اضافه کرد: اورژانس شاهرخت دومین پایگاه اورژانس جاده ای خراسان جنوبی است که با کمک خیرین احداث گردیده است.
 
 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٧ دی ١٣٩٥ - ١٣:٠٤ / شماره خبر: ١٥٥٦٣٤ / تعداد نمايش: 1589

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج