وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بیرجند/ اعلام رضایت دانشجویان مامایی دانشگاه خاتم النبیین افغانستان

دکتر عابدی از اتمام برگزاری اولین دوره آموزش دانشجویان غیر ایرانی در دانشگاه خبر داد

معاون آموزشی دانشگاه از اتمام برگزاری اولین دوره کوتاه مدت آموزش حضوری دانشجویان غیر ایرانی در دانشگاه خبر داد.
دکتر فرشید عابدی با اعلام این خبر گفت: مراسم پایان دوره این دانشجویان روز دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ در محل سالن مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی معاونت آموزشی دانشگاه با حضور مسئولین، اساتيد، دست اندرکاران و دانشجويان شرکت کننده در دوره و اهداي لوح و هديه به آنان برگزار شد.
وی با اشاره به عقد تفاهم نامه همکاری دانشگاه با دانشگاه خاتم النبیین(ص) افغانستان در سال ۹۴ با تاکید بر گسترش همکاری های علمی دو طرف خاطرنشان کرد: ۹ دانشجوی رشته مامايي اين دانشگاه از ۴ ماه پيش براي گذراندن دوره ستاژ(دوره هاي کوتاه مدت عملي کارورزي) در دانشگاه پذيرش شدند.
معاون آموزش دانشگاه اضافه کرد: یک ماه ابتدایی این دوره در دانشکده پرستاری مامایی قاین و بیمارستان شهداي اين شهر برگزار شد وادامه دوره به مدت ۳ ماه در بيمارستان وليعصر(ع) و دانشکده پرستاري مامايي بيرجند برگزار شد.
دکتر عابدی  با قدردانی از حمایت های رئیس دانشگاه و زحمات تمامی اساتید و دست اندرکاران برگزاری این دوره گفت: دانشجوياني که در اين دوره شرکت کردند، از برگزاري اين دوره بسيار اعلام رضايت داشتند و اذعان مي کردند که چنين امکاناتي در افغانستان وجود ندارد.
 
وی اضافه کرد: در حال حاضر نیز ۲ نفر دانشجوی پزشکی برای مدت ۱۰ ماه و همچنین تعداد ۵ نفر دانشجوی پزشکی و ۲ نفر دانشجوی دندان پزشکي دانشگاه خاتم النبيين براي گذراندن دوره هاي بلند مدت در دانشگاه مشغول به تحصيل هستند.
 
 
 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - ٠٨:٤٨ / شماره خبر: ١٧٠٠٥٦ / تعداد نمايش: 761

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج