وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بیرجند/به مناسبت روز پزشک

دکتر قائمی ضمن تبریک این روز فرخنده از تلاش های جامعه پزشکی قدردانی کرد

 

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر کاظم قائمی رئیس دانشگاه، همزمان با روز پزشک پیامی به این مناسبت صادر نمود که متن آن به شرح ذیل می باشد.
 
هرکس انسانی را حیات بخشد، چنان است که گویی همه مردم را حیات بخشیده است ( سوره مائده، آیه 32)
توفیق خدمتگزاری به مردم از بهترین هدایای الهی است و تلاش برای تامین و حفظ سلامت به عنوان بزرگترین موهبت الهی پاداشی عظیم دارد و ذخیره ای غنی برای آخرت است که نصیب بندگان صالح و خداجوی می شود
یکم شهریور ماه، زاد روز دانشمند بزرگ و طبیب برجسته ونامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا که به نام روز پزشک نامگذاری شده است، برای آنان که دل در گرو خدمت به خلق و دغدغه درمان دردمندان جامعه دارند یادآورعهدی است که با خالق خود بسته اند.
اینک در روز پزشک برخود فرض می دانم ضمن ابراز ادب و احترام به جامعه فرهیخته پزشکی کشور و تبریک این روز فرخنده، از تلاش های ارزشمند، زحمات بی دریغ و فعالیت های خداپسندانه تمامی پزشکان و جامعه متعهد و دلسوز پزشکی استان در راستای بهبود کیفیت خدمات در حوزه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین ارتقاء سلامت منطقه صمیمانه قدردانی نموده و از خداوند متعال برای این عزیزان آرزوی توفیق روز افزون نمایم.
امید است به یمن وجود با برکت اساتید معظم ، پزشکان فرهیخته و کارکنان کوشا در دانشگاه بیش از گذشته شاهد موفقیت و درخشش دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در سطح ملی و منطقه ای باشیم
دکتر کاظم قائمی
رئیس دانشگاه
و رئیس هیات مدیره سازمان نظام پزشکی بیرجند

 
 
نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ١ شهريور ١٣٩٧ - ٠٨:٢٥ / شماره خبر: ١٨٠٢١١ / تعداد نمايش: 207

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج