وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بیرجند/مشکلات پرسنل دغدغه مسئولین دانشگاه

دکتر وجدان: به انگیزه و تعهد کارکنان در پیاده سازی اهداف دانشگاه دلگرم هستیم

 

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در مراسم گرامیداشت روز کارمند، تکریم بازنشستگان و دیدار با سادات دانشگاه، که امروز سه شنبه 1397/06/06 در سالن شهید دکتر رحیمی دانشگاه برگزار شد، دکتر وجدان با اظهار اینکه مشکلات پرسنل دغدغه مسئولین دانشگاه است گفت: به انگیزه و تعهد کارکنان در پیاده سازی اهداف دانشگاه دلگرم هستیم
معاون توسعه ،مدیریت و منابع دانشگاه با ابلاغ سلام دکتر قائمی رئیس دانشگاه که برای پیگیری و رسیدگی به امورات دانشگاه در سفر خارج ازاستان حضور دارد بیان کرد: کارکنان دانشگاه با توجه به نقش موثری که در حفظ و ارتقا سلامت جامعه دارند در شرایط ویژه ای به ارائه خدماتی می پردازند که در سایر سازمان ها و ادارات استان کمتردیده می شود.
دکتر سید مرتضی وجدان با اشاره به وظایف سازمانی کارکنان برای گام برداشتن در مسیر اهداف کلان دانشگاه افزود: هر کس در هر پست و جایگاهی که فعالیت می کند،درعملکرد دانشگاه موثر است.
وی با اعلام نگاه و دید مثبت مسئولین  کشوری و استانی به دانشگاه که ثمره تلاش همکاران است ادامه داد: حضور دانشگاه در شورای انقلاب فرهنگی و ارائه گزارش دستاوردهای دانشگاه در این شورا، یکی از موفقیت های ارزشمند دانشگاه بود.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اشاره به اینکه درسال گذشته 82درصد از اعتبارات مصوب دانشگاه را به دست آوردیم بیان کرد: کسری در اعتبارات، باعث شده بسیاری از مطالبات کارکنان درحد قابل قبولی پرداخت نشود و از سویی کارمندان و پرسنل دانشگاه نیز توقعات به جایی دارند،ولی با توجه به منابع محدود،سعی شده تمام حوزه ها به یک چشم دیده شوند و امیدواریم بتوانیم در این زمینه به تعادل مناسبی برسیم.
دکتر وجدان از ایجاد میز خدمت در سازمان مرکزی دانشگاه خبر داد که ارائه خدمات به بازنشستگان و ایثارگران یکی از محورهای آن است افزود: یکی از اقدامات دانشگاه درماه ها گذشته ایجاد میز خدمت بوده است که سعی خواهد شد در تمام شهرستان ها ایجاد شود تا همه از خدمات آن برخوردار شوند،همچنین ضریب حقوقی  واحکام افزایش اولاد و عائله مندی کارکنان ابلاغ، بازخرید مرخصی های سال 96 و بخشی از پاداش بازنشستگان پرداخت شده است.
وی تصریح کرد:مطالبات بازنشستگان در حال پیگیری است و تلاش خواهد شد که  افراد به  تمام حق و حقوقشان برسند.
معاون توسعه ،مدیریت و منابع دانشگاه با اشاره به تسهیلات و خدمات رفاهی که برای بازنشسته ها و کارکنان دانشگاه در نظر گرفته شده است: تا جایی که قانون به ما اجازه بدهد، این امکانات و تسهیلات را برای رفاه حال مجموعه دانشگاه توسعه می دهیم
دکتر وجدان با ارائه گزارشی از وضعیت پرداختی اضافه کار، نظام نوین و ... به کارکنان دانشگاه گفت: مطمئن باشید چیزی فراتر از قانون در معاونت توسعه تصویب نمی شود
وی با توصیه برگزاری جلسات درون بخشی بین مدیران و پرسنل خاطرنشان کرد: روزهای دوشنبه برای مراجعات حضوری پرسنل به این معاونت در نظر گرفته شده است و همچنین صندوق الکترونیکی نیز برای انعکاس خواسته های کارکنان ایجاد شده که افراد می توانند مشکلات خود را از این طریق بیان کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اظهار اینکه دلگرم به شوق و ذوق، تعهد و انگیزه کارکنان برای پیاده سازی اهداف دانشگاه هستیم تاکید کرد: مشکلات کارکنان دغدغه مسئولین دانشگاه است و تا جایی که در توان باشد سعی می کنیم برای رفع آن تلاش شود.
دکتر وجدان با تبریک این ایام در پایان گفت: خاضعانه در برابر شما عزیزان سر تعظیم فرود می آورم.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٧ شهريور ١٣٩٧ - ٠٦:٥٨ / شماره خبر: ١٨٠٤٦٨ / تعداد نمايش: 259

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج