وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بیرجند/پیام قدردانی رئیس دانشگاه

دکتر قائمی از وزیر، مسئولین استانی، هیئت رئیسه و دست اندرکاران سفر تشکر کرد

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، با پایان سفر وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به استان، دکتر کاظم قائمی در پیام هایی جداگانه از وزیر بهداشت، مسئولين ارشد استاني، هيئت رئيسه دانشگاه و دست اندرکاران سفر و پروژه هاي بهره برداري شده قدرداني کرد
متن هر یک از پیام ها به شرح ذیل است:
 
اکنون که ۴ سال است خداوند توفیق خدمت در عرصه سلامت استان خراسان جنوبی در راستای تحقق اهداف نظام سلامت کشور را به بنده و هیئت رئیسه دانشگاه ارزانی داشته، مایه خرسندی و افتخار است باری ديگر توفيقي حاصل شد تا براي هفتمين بار در اين مدت ميزبان مقالي عالي وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکي باشيم
جناب آقای دکتر سید حسن هاشمی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی
بدینوسیله برخود لازم می دانم از حضور ارزشمند حضرتعالی برای بهره برداری از ۱۳ پروژه آموزشی، درمانی و بهداشتی در شهرستان هاي بيرجند، قائن و فردوس و حمايت همه جانبه و مساعدت هاي بي دريغ در راستاي توسعه و پيشرفت دانشگاه علوم پزشکي بيرجند صميمانه تقدير و تشکر نموده و با ارج نهادن به دستاوردهاي ساليان اخير وزارت بهداشت به ويژه اجراي برنامه عظيم تحول نظام سلامت در کشور و اين استان مرزي، سلامت و موفقيت جنابعالي را در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از درگاه ايزد منان خواستارم.
دکتر کاظم قائمی
رئیس دانشگاه
 
 
توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در گرو دانش، تعهد، برنامه ریزی و تلاش های شبانه روزی مدیران و متخصصانی است که عمر گرانبهاي خود را به عنوان سرمايه اي در مسير سربلندي و سازندگي کشور قرار مي دهند.
بدینوسیله بر خود لازم می دانم از همراهی صمیمانه و حضور ارزشمند آقایان:
دکتر محمد مهدی مروج الشریعه استاندار محترم خراسان جنوبی
حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی
دکتر محمدرضا امیرحسنخانی نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی
مهندس فرهاد فلاحتی نماینده محترم مردم شریف شهرستان های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی
دکتر نظر افضلی نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی
و همچنین ائمه محترم جمعه، فرمانداران محترم و سایر مسئولین استانی و شهرستانی بیرجند، قائن، فردوس و سرایان در هفتمین سفر مقام عالی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکي نهايت تشکر و قدرداني را به عمل آورم و اميد است در سايه اتحاد و همراهي مسئولين استاني، همدلي متوليان و دست اندرکاران عرصه سلامت و مشارکت مردم شاهد رشد و ارتقاي اهداف عاليه نظام سلامت باشيم.
دکتر کاظم قائمی
رئیس دانشگاه
 
اعلام رضایت وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پایان سفر ایشان به استان، مدیون و مرهون تلاش یکایک اعضای محترم هیئت رئیسه دانشگاه است.
بی شک رمز موفقیت مجموعه متعهد و منجسم هیئت رئیسه دانشگاه، توکل به خدا، نیت خالص، صداقت در گفتار و عمل توام با اینکه توفیق خدمت به مردم را یک نعمت و موهبت الهی و افتخاري بزرگ دانسته ايم مي باشد.
با نهایت احترام و رعایت ادب و در کمال تواضع، ارادت قلبیم را به شما عزیزان همیشه همراه ابراز و از زحمات صادقانه و حضور ارزشمندتان در هفتمین سفر مقام عالی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی صمیمانه تقدير و تشکر نموده و اميد است با توان و انگيزه اي مضاعف در راستاي نيل به رسالت خطيرمان در راه اعتلاي سلامت منطقه آن طور که شايسته مردم شريف استان خراسان جنوبي است موفق تر از  گذشته عمل کنيم.
دکتر کاظم قائمی
رئیس دانشگاه

خدای کریم را شاکریم که هفتمین سفر مقام عالی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به استان علاوه بر بهره برداری از ۱۳ پروژه آموزشی، درمانی و بهداشتي در سطح استان، توفيقات ارزنده اي در مسير يشرفت و ارتقاء سطح سلامت منطقه به همراه داشت.
فرصت را غنیمت شمرده و به رسم ادب و احترام، از تلاش های خالصانه اساتید ارجمند، کارکنان عزیز و تمامی دست اندرکاران این پروژه ها و همراهی این عزیزان در طول سفر وزیر بهداشت به استان قدردانی نموده و سعادت و توفیق روزافزون همگان را از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم. موفق و پیروز باشید. ان شا الله
دکتر کاظم قائمی
رئیس دانشگاه
 
 

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١٧ شهريور ١٣٩٧ - ٢٣:٥٥ / شماره خبر: ١٨٠٨٨١ / تعداد نمايش: 250

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج