وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

علوم پزشکی بیرجند

پویش اعضای هیأت علمی و متخصصین درمانی دانشگاه برای جمع آوری کمک به سیل زدگان

جمعی از اعضاء هیئت علمی و متخصصین درمانی دانشگاه در اقدامی تحسین بر انگیز برای جمع آوري کمک به مناطق سيل زده دست به کار شدند.
 
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه، جمعی از اساتید و پزشکان دانشگاه با هدف کمک به سیل زدگان مناطق مختلف کشور، اطلاعیه ذیل را صادر نمودند:
               بنی آدم اعضای یکدیگرند                   که در آفرینش ز یک گوهرند
               چو عضوی به درد آورد روزگار               دگر عضوها را نماند قرار
 
اینک که در آغاز سال و در  بهار طبیعت شاهد غم و اندوه تعدادی از هموطنان عزیز پس از نزول رحمت الهی می باشیم برآن شدیم تا با کمک های مالي هر چند اندک سهم کوچکي در همدردي با هموطنان خود داشته باشيم. منتظر ياري سبزتان هستيم.
احتراماً به استحضار اعضای محترم هیأت علمی و متخصصین درمانی شاغل در بیمارستانهای آموزشی می رساند در مورخ ۹۸/۰۱/۱۹ جلسه اي با حضور روسا و معاونين محترم دانشکده ها و بيمارستان هاي آموزشي در جهت راه اندازي پويش مردمي کمک به سيل زدگان اخير تشکيل و موارد ذيل مصوب گرديد.

۱- کمیته ۵ نفره متشکل از جناب آقای دکترکریمی، جناب آقای دکتر زربان، جناب آقای دکتر حسینی، جناب آقای حاجي آبادي و سرکار خانم دکتر ازدکي به عنوان نمايندگان اين پويش مردمي تشكيل گرديد. اين كميته وظيفه راهبري و هدايت كمكهاي همكاران محترم در راستاي نيازهاي اعلام شده از سوي وزارت بهداشت و مراجع ذيربط عهده دار خواهد بود.
 
 ۲- شماره کارت ۸۰۵۸-۷۳۰۱-۶۳۱۵-۵۸۹۴ به نام آقای دکتر قاسم کریمی بندرآبادی جهت واریز کمکهای اساتید و همکاران محترم تعیین گرديد تا در اسرع وقت کمکهاي انسان دوستانه شما به دست هموطنان نيازمند برسد.

۳- در صورتی که همکاران متمایل به پرداخت به صورت کسر از حقوق می باشند لطفاً فرم پیوست را تکمیل و به رئیس دانشکده – یا رئیس بیمارستان تحويل نمايند. 
 
پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دانشگاه نیز ضمن قدردانی از این اقدام ارزشمند یادآور می شود: با توجه به تصمیم جمعي از اعضاء هيئت علمي و متخصصين درماني دانشگاه در خصوص کمک به مناطق سيل زده اخير و با توجه به ضرورت سرعت عمل در اين خصوص، خواهشمند است در صورت تمايل کمکهاي نقدي خود را به شماره کارت اعلام شده واريز و يا فرم کسر از حقوق را تکميل نمائيد.
شماره کارت : ۵۸۹۴۶۳۱۵۷۳۰۱۸۰۵۸ بنام آقای دکتر قاسم کریمی بندرآبادی
 
برای دریافت فرم کسر از حقوق اینجا کلیک نمایید.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٨ - ١٥:٥١ / شماره خبر: ١٨٨٧٢٢ / تعداد نمايش: 213

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج