وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

خدمت به زائرین اربعین حسینی بهانه ای برای اعزام 22 پرستار داوطلب دانشگاه به بیمارستان های مرزی

در آستانه اربعین حسینی، جمعی از پرستاران بیمارستان های زیر مجموعه دانشگاه، جهت خدمت به زائرین اربعین، عازم استان های ایلام و کرمانشاه شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مدیر درمان دانشگاه در این خصوص گفت: کاروان 22 نفره پرستاران داوطلب دانشگاه به شهرهای مهران و ایلام و همچنین اسلام آباد غرب در استان کرمانشاه اعزام شدند تا به تفکیک تعداد نفرات مورد نیاز در بیمارستان ها و مراکز درمانی این شهرهای مرزی در ایام اربعین حسینی به ارائه خدمت به زائرین عتبات عالیات بپردازند.
دکتر غلامرضا ارجمندی با اعلام اینکه در ایام اربعین آمار مراجعین به بیمارستان های مرزی کشور افزایش می یابد و ظرفیت نیروی انسانی این بیمارستان ها قادر به پاسخگویی به تمام مراجعین نیست افزود: بر این اساس و نظر به اهمیت و ضرورت تامین نیروی انسانی جهت ارائه خدمات درمانی مطلوب به زائرین اربعین حسینی، همه ساله با هماهنگی وزارت بهداشت و همکاری دانشگاه های علوم پزشکی، کادر درمانی داوطلب به این مناطق اعزام می شوند.
وی با اظهار اینکه در سال گذشته پرسنل دانشگاه علاوه بر دو استان ایلام و کرمانشاه به استان خوزستان نیز اعزام می شدند خاطرنشان کرد: پرستاران اعزامی دانشگاه تا 3 آبان ماه در بیمارستان های مرزی کشور، به ارائه خدمات درمانی مورد نیاز به زائرین اربعین خواهند پرداخت.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ١٨ مهر ١٣٩٨ - ١١:٣١ / شماره خبر: ١٩٥٨٦٩ / تعداد نمايش: 326

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج