وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در آئین نکوادشت مقام پرستار اعلام شد

اهداء دوعدد کانکس توسط پرستاران دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به زلزله زدگان کرمانشاه

آئین تجلیل از مقام پرستاران دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه  با حضور ریاست، معاونین،مدیران ،نماینده نهاد مقام معظم رهبری دردانشگاه، اساتید، اعضاء هیئت علمی ودانشجویان برگزار گردید .

دکتر سعیدرضا قنبری زاده رئیس دانشگاه ضمن تبریک میلاد اسوه صبر حضرت زینب (س) بیان کرد:ولادت این بانوی بزرگوار ونامگذاری این روز به نام پرستار بهترین بهانه برای تبریک وقدردانی ازجامعه پرستاری میباشد.درکشورما که دین واخلاق جایگاه ویژه ای دارد بایستی نگاه خاصی به این حرفه داشت.افرادی که با همت وتلاش وبا تمامی مشکلات و سختی ها زینب گونه بیماران را همراهی می نمایند.وی پرستاران یک رکن مهم برای تحقق اهداف سازمانی قلمداد کرد وگفت :پرستاران علاوه بر خدمت به جامعه و تسکین آلام بیماران نقش بسزایی در دستیابی دانشگاه به سیاست ها و اهداف تعریف شده دارند.

الهه ارمی رئیس اداره پرستاری از دیگر سخنرانان این مراسم خطاب به حاضرین بیان کرد :جامعه پرستاری مسئولیت سنگین خودرا با انگیزه های الهی انجام میدهد و در مسیر ارتقاء سلامت جامعه و کمک به مددجویان گام برمیدارد.

حسین زنگنه رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری نیز ضمن اشاره به شخصیت حضرت زینب (س) و تبریک روز پرستار اظهارداشت : سختی حرفه پرستاری برهمگان آشکار است و امید است پرستاران با تعهد اخلاقی و حضور موثر بر بالین بیمار وظایف خود را بدرستی انجام دهند .

قابل ذکر است ازمحل صرفه جویی هزینه های جشن پرستار یک عدد کانکس به زلزله زدگان کرمانشاه اهداء گردید هم چنین بتول اسپلانی پرستار برگزیده هیئت مدیره پرستاری نیز در این مراسم یک عدد کانکس دیگر را به هموطنان زلزله زده اهداء واز اقدام پرستاران دانشگاه در صرفه جویی هزینه ها واز این اقدام خودا پسندانه تشکر کرد.

لازم به ذکر است درپایان مراسم  به پرستاران نمونه به رسم یادبود هدایایی اهداء گردید.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٥ بهمن ١٣٩٦ - ٠٨:٥٧ / شماره خبر: ١٧٢٠٤٦ / تعداد نمايش: 797

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج