وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نماینده نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بیان کرد :

خدمت به خلق باعث تقرب به خداوند می شود

نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: پرسنل بهداشت و درمان قدر کار خود را که خدمت به خلق است، بدانند که باعث تقرب به خداوند است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مه ولات، حجت الاسلام والمسلمین دکتر صافدل نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در جمع پرسنل شبکه بهداشت و درمان مه ولات با یادآوری اینکه نعمت تعلیم و تربیت همراه با خدمت، یکی از نعمات بیشمار خداوند در حق بندگان است، اظهار کرد: همواره تهذیب نفس همراه با تعلیم و تربیت باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: در صورتی که بتوانیم بین واقعیت های زندگی خود و انتظارات و آمال و آرزوهایمان تعادل برقرار کنیم، از زندگی در این دنیا بهره کافی را میبریم و در غیر اینصورت دچار ناکامی و نارضایتی می شویم.

حجت الاسلام والمسلمین صافدل در بخش دیگری از سخنانش یکی از آفت های خانمان سوز زندگی انسان را «غفلت»  دانست و افزود: غفلت از یاد خداوند باعث می شود که خداوند نیز انسان را از یاد ببرد، بنابراین انسان همواره باید به خود یادآوری کند که از کجا آمده و به کجا می رود.

نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اضافه کرد: اگر «کار برای خدا» در همه ابعاد زندگی انسان جاری باشد و به معنی واقعی «عبد خدا» باشد، در آنصورت انسان به خداوند تقرب می یابد و عزیز می شود.

وی عنوان کرد: یکی از مواردی که سبب تقرب انسان به خداوند می شود، خدمت به خلق است در صورتی که این خدمت فقط برای خداوند باشد و با متاع دنیوی معامله نشود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٨ اسفند ١٣٩٦ - ٠٨:٥١ / شماره خبر: ١٧٣٦٣٥ / تعداد نمايش: 421

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج