وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان

معدوم سازی بیش از10 هزار قلم کالای آرایشی و بهداشتی در رفسنجان

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: سال گذشته بیش از10 هزار قلم کالای آرایشی و بهداشتی توقیف شده در گشتهای مشترک و تن پسته فاسد معدوم شد.
دکتر لیلا چیت چی با بیان این مطلب افزود: اجرای طرح PMC در سال 1392، صدور پروانه جمعا 103 مورد، بازدید واحدهای خوراکی آشامیدنی و دارویی و واحدهای MMT 817 مورد، جمع آوری و آنالیز نسخ سال 1391 و ارسال به کمیته کشوری بیش از 176 هزار نسخه از فعالیتهای دوره دولت تدبیر و امید بوده است.
وی تصریح کرد: جا به جایی و نقل مکان معاونت غذا و دارو به ساختمان جدیدالاحداث، تامین داروهای مورد نیاز 410 داروخانه و مراکز تحت پوشش، پاسخگویی به شکایات و سوالات دارویی مردم، صدور و مجوز تاسیس 4 داروخانه، ابطال مجوز تاسیس3 داروخانه، تبدیل وضعیت ارائه خدمات یک داروخانه از روزانه به شبانه روزی اقدامات سال گذشته این معاونت به شمار می آیند.
دکتر چیت چی یادآور شد: در سال گذشته برای 266 محموله محصول پسته به مقصد اتحادیه اروپا گواهی بهداشتی صادراتی صادر شد.
وی توزیع هزار عدد کتابچه، نصب 1500 عدد پمفلت، 100 عدد پوستر، 20 مورد پارچه نویسی و 5 مورد درج مطالب آموزشی در جراید را از دیگر فعالیتهای انجام شده ذکر کرد.
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان همچنین تعداد بازدیدهای مشترک با اداره صنعت معدن تجارت و تعزیرات و اماکن از عطاری ها، داروخانه ها؛ مغازه های آرایشی و بهداشتی و باشگاه های ورزشی را در طی یکسال گذشته 115 مورد بیان کرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٣ - ١٢:٢٥ / شماره خبر: ١١١٩٦٧ / تعداد نمايش: 2439

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج