وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

باید هر چه زودتر به فکر بیمارستان مجهز دیگری در رفسنجان بود

دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در حاشیه بازدید از بیمارستان علی بن ابیطالب (ع) رفسنجان در گفتگو با خبرنگار خبرنگار وب دا ، در خصوص وضعیت بیمارستان گفت: باید هر چه زودتر به فکر بیمارستان دیگری بود و حتماً بیمارستانی مجهز از هم اکنون برای آینده پیش بینی شود تا مردم آسایش بیشتری داشته باشند.

وزیر بهداشت در ادامه تعداد متخصصین حاضر در بیمارستان را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: خوشبختانه بخش خصوصی و خیرین در رفسنجان همت بالایی دارند و باید کمک کنیم در آینده، ضمن افزایش تخت های بیمارستان، خدمات را ارتقا بخشیم.

وی مأموریت مهم دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان را پردیس اصلی آن عنوان کرد و افزود: پردیس اصلی دانشگاه و دانشکده های آن از بخش هایی است که مردم کمتر متوجه آن می شوند و هزینه های زیادی را می طلبد که با قول مساعد فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر و خیرین امیدواریم در سفر بعدی ما به رفسنجان انجام شود.

لازم به ذکر است دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در بازدید از بیمارستان های رفسنجان با حضور در بیمارستان علی بن ابیطالب (ع)، از بخش های آنژیو زنان و مردان، ارتوپدی، جراحی، برونکوسکوپی و بخش مراقبت های ویژه و اورژانس بازدید نمود و تیم ایشان نیز در زایشگاه نیک نفس و بیمارستان مرادی حضور یافتند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١٢ مهر ١٣٩٣ - ١٥:٢١ / شماره خبر: ١١٤٠٦٨ / تعداد نمايش: 1740

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج