وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان

طرح تحول سلامت بزرگترین خدمت برای جامعه است

به گزارش خبرنگار وب دا ، حمید ملانوری در آیین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان افزود : جامعه ای به هدف مطلوب می رسد که پویا و سلامت باشند .

وی تصریح کرد : جمعی در قالب وظیفه سامان دهی به وضعیت بهداشتی با کمترین امکانات در طول سی سال از عمر گرانمایه خود در راستای تامین سلامتی جامعه با وجود بیماریهای متعدد ، تلاش کردند و اکنون به بازنشستگی رسیده اند.

ملانوری خاطرنشان کرد : امروز نیز در قالب برنامه های دولت تدبیر و امید و همکاری وزارت بهداشت و عوامل در این عرصه یکی از بزرگترین و بی نظیر ترین طرح ها ( طرح تحول نظام سلامت) در حال اجراست و بزرگترین خدمت را به جامعه انجام می دهذد.

وی ادامه داد : این طرح از جامع‌ ترین و بهترین طرح ‌های دولت تدبیر و امید و وزارت بهداشت بشمار می‌رود و بهترین وضعیت را مردم در قالب این طرح در زمینه بهداشت و درمان دارند.

فرماندار رفسنجان تصریح کرد : اگر این طرح امروز اجرا می‌شود، ثمره تلاش کسانی است که از کمترین امکانات زمان خود بیشترین بهره‌ها را برده‌اند و زحمات آن‌ها قابل تقدیر است.

ملانوری گفت : رفسنجان نخستین شهرستان کشور دارای دانشگاه علوم پزشکی مستقل است و این مایه افتخار است.

وی خاطرنشان کرد: در سال‌‌ های دور تعداد زیادی از پزشکان از نقاط مختلف دنیا مثل هند و پاکستان برای طبابت به ایران و به شهر رفسنجان می‌آمدند و ما در زمینه متخصص کمبود داشتیم اما به برکت انقلاب اسلامی امروز فرزندان ایران زمین در زمینه‌ های مختلف تخصص دارند و با استفاده از تجارب پیشکسوتان برای پیشرفت در علوم مختلف گام برمی‌دارند.

ملانوری یادآور شد : بازنشسته‌ ها و پیشکسوتان باید به کمک برنامه ‌ریزان و مدیران بیایند تا در بحث بهداشت و درمان پر شتاب وارد شویم

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٣ - ٠٩:٥٧ / شماره خبر: ١١٤٩٢٩ / تعداد نمايش: 1569

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج