وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان

بیمارستان امام حسین(ع) رفسنجان سال آینده تکمیل می شود

به گزارش خبرنگار وب دا ، مهندس حسینی در حاشیه بازدید از بیمارستان امام حسین(ع)، مرکز آموزشی درمانی نیک نفس، بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) و پردیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، اظهار داشت: هدف از این بازدید بررسی طرحهای تملک دارایی، بررسی وضعیت اجرای طرح تحول سلامت و تعیین تکلیف بیمارستان امام حسین(ع) رفسنجان بود که امیدواریم سال آینده طرح تکمیل آن را از محل منابعی که در اختیار داریم با هماهنگی وزارت بهداشت داشته باشیم.
وی ساخت دانشکده پزشکی را در سایت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مطلوب ارزیابی کرد و افزود: ان شاءالله پروژه های دیگر دانشگاه نیز به خوبی پیش برود.
معاون دفتر امور اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تصریح کرد: طرحهایی که 40 درصد توسط خیرین انجام شود 60 درصد دیگر را دولت انجام می دهد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان نیز در این بازدید با ارائه گزارشی از روند اجرای طرح تحول سلامت در رفسنجان، اظهار داشت: عمر ساخت مراکز بهداشتی رفسنجان بویژه زایشگاه نیک نفس بیش از 45 سال است و ضروری است که زایشگاه به محل بیمارستان امام حسین(ع) انتقال یابد.
دکتر علی اسماعیلی ندیمی با بیان اینکه اجرای طرح تحول سلامت آثار و برکات زیادی داشته است، خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح میزان رضایتمندی مردم از خدمات بهداشتی و درمانی بیشتر و میزان شکایات در این حوزه کاهش یافته است.
وی با بیان اینکه بیشتر مراکز بهداشتی و درمانی رفسنجان توسط خیرین ساخته شده است، تصریح کرد: از زمان اجرای طرح تحول سلامت کمکهای خوبی به شهرستان در این حوزه صورت گرفته است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٣ - ١٢:١٠ / شماره خبر: ١٢٢٩٠٥ / تعداد نمايش: 2932

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج