وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

نظارت مستقیم ریاست دانشگاه بر روند اجرای طرح تحول سلامت در مرکز پزشکی امام حسین(ع)

نظارت مستقیم ریاست دانشگاه بر روند اجرای طرح تحول سلامت در مرکز پزشکی امام حسین(ع) 

 

 روابط عمومی دانشگاه:   در هفتمین روز از اجرای طرح تحول سلامت دکتر پیوندی  رئیس دانشگاه و  دکتر یاوری معاون  درمان روند اجرای این طرح  در  بیمارستان امام حسین ( ع) را مورد بررسی و بازدید قرار دادند.

در این بازدید که کریمی مدیر روابط عمومی دانشگاه ، دکتر طباطبایی رییس بیمارستان و جمعی از مسوولان بیمارستان و بخشها نیز حضور داشتند، ریاست دانشگاه ضمن بازدید از واحد ترخیص ، پذیرش و اورژانس بیمارستان از  نزدیک در جریان  چگونگی اجرای برنامه تحول سلامت  در این مرکز قرار گرفت و پرونده های بیماران و صورتهای مالی آنان را مورد بررسی قرار داد.

 دکتر پیوندی ضمن بازدید و نظارت بر نحوه اجرای این طرح ملی در بیمارستان مذکور چالشها و مسایل موجود در راستای عملیاتی شدن این برنامه را مورد بررسی قرار داد و پس از نظارت بر پرونده های بیماران و صورتحساب های تنظیمی مربوطه از عملکرد مجموعه بیمارستان ابراز رضایت کرد.

گفتنی است در حاشیه این بازدید دکتر پیوندی  رئیس دانشگاه و هیات همراه از پروژه در حال ساخت  بخش دیالیز  و پروژه در حال ساخت دی کلینیک تخصصی وفوق تخصصی چشم ، راه اندازی و اضافه کردن10 تخت ICUمرکزی بیمارستان وپروژه در حال اتمام پارکینگ طبقاتی بیمارستان نیز  بازدید به عمل آورد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٣ - ١٤:٠٢ / شماره خبر: ١٠٧٦٩١ / تعداد نمايش: 6341

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج