وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي

جلسه هيات امناي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي با حضور مشاور وزیر برگزار شد

جلسه هيات امناي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي با حضور مشاور وزیر برگزار شد

روابط عمومي دانشگاه : جلسه هيات امناي دانشگاه با حضور  دكتر حسن امين لو مشاور وزير بهداشت در امر برنامه و بودجه و دبير مجامع، شوراها و هيات هاي امنا،‌ دكتر ابوالقاسمي رئیس دانشگاه و سایر اعضا شنبه 22تیرماه در تالار سپید برگزار شد.

در این نشست که دكتر ولايتي ، دکتر فاضل ،دکتر امیدوار رضایی، دکتر  مخبر دزفولی، دکتر شهرزاد ، دکتر خدادوست معاون طب سنتی وزارت بهداشت ، معاونان دانشگاه، نمایندگان معاونتهای ستادی وزارت بهداشت نیز حضور داشتند، در ابتدا گزارشي اجمالي  توسط دكتر ابوالقاسمي رئیس دانشگاه پيرامون آمار و عملكرد دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي در حوزه های آموزش، بهداشت ، درمان ، پژوهش، دانشجویی و فرهنگی، توسعه مدیریت و منابع و غذا و دارو  ارایه شد. در این گزارش از 150 شاخص مربوط به عملکرد دانشگاه که  توسط وزارت بهداشت تعیین شده بود، 48 شاخص تشریح شد.

سپس اعضا وارد دستور جلسه شدند و 37 پیشنهاد مطرح شده از سوی دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت که پس از  تبادل نظر مواردی به تصويب رسید.

در ادامه پس از بررسی عملکرد بودجه سال 91 دانشگاه درخصوص تصویب بودجه سال 92 بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد کمیته ای سه نفر متشکل از یکی از اعضای هیات امنا، معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و نماینده بودجه وزارت بهداشت جدول بودجه ای دانشگاه را تهیه کنند تا مورد ارزیابی قرار گیرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٢ تير ١٣٩٢ - ١٥:٤٧ / شماره خبر: ٩٤٧٨٧ / تعداد نمايش: 1894

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج