وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم:

نمود خدمت و آنچه توسط تمام مجموعه دانشگاه انجام می‌شود در دستان شما پرستاران عزیز است

دکتر مظفری با اشاره به زیرساخت‌های ضعیف قم در این حوزه حساس و تلاشهای صورت گرفته برای رفع مشکلات گفت: در حال حاضر

6 بیمارستان در استان در حال ساخت است که دو بیمارستان در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم در این مراسم دکتر مظفری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار به این قشر پرتلاش جامعه سلامت یادآور شد: من خودم از نزدیک شاهد مساعی و تلاش‌های شما عزیزان در مسیر خدمت‌گزاری به مردم هستم و امیدوارم ما هم بتوانیم پا به پای شما گامهای مثبتی را در جهت ارتقای سطح بهداشت و درمان استان برداریم.
دکتر مظفری با اشاره به زیرساخت‌های ضعیف قم در این حوزه حساس و تلاشهای صورت گرفته برای رفع مشکلات گفت: در حال حاضر 6 بیمارستان در استان در حال ساخت است که دو بیمارستان در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
معاون درمان در ادامه اضافه کرد: در دو سال اخیر با توجه به تنگناهای مالی دولت و کاهش شدید درآمدهای کشور توجه بسیار زیادی به حوزه سلامت شده است و غیر از بیمارستان 1000 تخت خوابی که کلنگ آن زده شد حدود 980 تخت بیمارستانی با میانگین هزینه‌ای حدود 500 میلیون تومان برای هر تخت در دست احداث است.
وی علاوه بر ارائه خدمات درمانی مناسب، بر لزوم تامین رضایت در بیماران تاکیید کرد و ابراز داشت: نمود خدمت و آنچه توسط تمام مجموعه دانشگاه انجام می‌شود در دستان شما پرستاران عزیز است و اخلاق‌مداری و رفتار حرفه‌ای شماست که می‌تواند تجلی‌گر این همه تلاش و خدمت در جامعه باشد.
وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم با ارتباط‌های گسترده‌تر با نظام پرستاری برای حل مشکلات آن‌ها بکوشیم، خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های ما ایجاد اتاق فکر و دخیل‌کردن تمام افراد صاحب نظر در کارهاست و از آن‌ها نظرخواهی کرده تا در تحکیم جایگاه پرستاری اهتمام داشته و از نظرات آن‌ها نیز در خدمات‌رسانی بهتر به بیماران استفاده کنیم.
دکتر مظفری با بیان این نکته که درآینده‌ای نزدیک کلنگ دو کلینیک ویژه به زمین زده خواهد شد گفت: هدف همه ما خدمت به مردم است و در این راه همه تلاش‌ خود را خواهیم کرد و سعی ما این است هر مریضی که به مراکز درمانی مراجعه می‌کند راضی از مرکز خارج شود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٤ - ٠٩:١٦ / شماره خبر: ١٤٠٦٢٧ / تعداد نمايش: 1742

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج