وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مسئول امور قرآنی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی خبر داد

سند فعالیت های قرآنی وزارت بهداشت تدوین می شود

 

مسئول امور قرآنی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: یکی از برنامه های ما تدوین برنامه پنج ساله بوده که بتوانیم فعالیت های قرآنی را گسترش دهیم و بعد از تصویب نهایی این برنامه سند فعالیت های قرآنی وزارت بهداشت خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر بحرالعلوم امروز در مراسم تجلیل از حافظان قرآن طرح نسیم بهشتی که در تالار امام علی(ع) دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد گفت: از مسئولان برگزار کننده این طرح قدردانی می کنیم و این امر نشان دهنده همت و فعالیت های قرآنی است.
وی گفت: ما به دنبال الگو برداری از طرح نسیم بهشتی هستیم و تلاش خواهیم کرد که برای همه دانشگاه های کشور از این طرح استفاده کنیم.
مسئول امور قرآنی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: در راستای مسائل حفظ قرآن کریم نباید تنها به مراکز دولتی اتکا کنیم و باید در محافل قرآنی خود در گسترش تعداد حافظان بکوشیم.
دکتر بحرالعلوم با اشاره به موضوع پژوهش گفت: در صورتی که طرح ها و پایان نامه های در خصوص قرآن و طب، سلامت و دین و... باشد از آن حمایت خواهیم کرد.
وی افزود: یکی از برنامه های ما تدوین برنامه پنج ساله بوده که بتوانیم فعالیت های قرآنی را گسترش دهیم و بعد از تصویب نهایی این برنامه سند فعالیت های قرآنی وزارت بهداشت خواهد شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١١ اسفند ١٣٩٤ - ٠٨:٥٧ / شماره خبر: ١٤١٤٢١ / تعداد نمايش: 1426

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج