وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان لرستان

با ابلاغ وزیر بهداشت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان منصوب شد

با ابلاغ دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، دکتر کورش ساکی بعنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان منصوب شد.

در پی تفویض صلاحیت انتخاب روسای دانشگاه ها و موسسات آموزشی عالی کشور به کمیته منتخب شورای عالی انقلاب فرهنگی و پیرو تصمیات نشست کمیته مذکور در خرداد ماه 94 ، صدور حکم ابلاغ ریاست دکتر ساکی تائید و متعاقب آن نیز ابلاغ ایشان توسط مقام عالی وزارت بهداشت صادر شد.

در بخشی از این ابلاغ که روز گذشته، ششم مرداد ماه 94 خطاب به دکتر ساکی توسط وزیر بهداشت صادر شد آمده است: به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان منصوب می شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظائف با رعایت قانون مداری ، اعتدال گرائی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

گفتنی است بیش از این ابلاغ سرپرستی دکتر ساکی در بیست و یکم اسفند ماه 92 توسط وزیر بهداشت صادر شده بود و ریاست ایشان نیز در خرداد ماه 94 توسط کمیته منتخب شورای انقلاب فرهنگی تائید شده بود.

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي لرستان به نمايندگي از خيل عظيم جامعه پزشكي استان انتصاب بحق و شايسته جناب آقاي دكتر ساكي بعنوان رئيس دانشگاه و قائم مقام وزير بهداشت در استان را به ايشان كه يكي از مفاخر جامعه پزشكي كشور و استان هستند صميمانه تبريك گفته و در سال همدلي و همزباني دولت و ملت موفقيت ايشان و تيم مديريتي همراه وي را از درگاه خداوند منان خواستار است.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٧ مرداد ١٣٩٤ - ١١:٥٦ / شماره خبر: ١٢٩٥٥١ / تعداد نمايش: 2223

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج