وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دكترساكي در آيين تكريم و معارفه معاون بهداشتي دانشگاه بيان داشت :

نيت وعمل صالح باعث قداست و بالا بردن عملكرد افراد مي باشد

درآيين تكريمي كه با حضور دكتر كورش ساكي رئيس دانشگاه ، معاونين ، مديران و كارشناسان ستادي دانشگاه درروزدوشنبه 12 مرداد ماه94 برگزار شد ، دكتر محمد رضا ناظر به عنوان معاون بهداشتي دانشگاه معرفي و از خدمات دكتر طهماسب نظري تجليل به عمل آمد .

در اين آيين تكريم دكتر ساكي با اشاره به عملكرد انسان ها اظهار داشت :آنچه عملكرد انسان ها را پايدار مي كند نيت وعمل صالح اوست كه باعث قداست مي شود كه در هدف و عملكرد فرد نيز شاهد كارهايي خوب  خواهيم بود و خداوند نيز جايگاه ويژه و ممتازي را براي افرادي كه عمل صالح انجام مي دهند در نظر خواهد گرفت .

وي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به عملكرد خوب وشخصيت خاص دكترنظري گفت: دكتر طهماسب نظري  وابستگي به مسائلي همچون جايگاه وپست را ندارد و با تجربه اي كه طي ساليان متمادي در حوزه بهداشت و درمان داشته همواره منشاء خدمات ارزنده اي بوده است  وما بايد با بهره گيري از تجربيات نخبگان و كارشناسان اين حوزه وبا ورود به همه ي عرصه هاي كاري در حوزه سلامت فرصت ها را  بشناسيم و در نهايت امر از آنها استفاده نماييم كه منجر به ارتقا ئ شاخص ها در همه ي ابعاد شود . وي در ادامه سخنانش گفت:  كار درعرصه بهداشت و درمان به علت حساسيت هاي خاص خود جاي هيچگونه تعللي  ندارد كه تعلل در اين گونه عرصه ها مي تواند خداي ناكرده منجر به صدمه زدن به مردم شود  و با ارزيابي ها و ارزش يابي ها همواره بايد بهترين افراد را به كار گرفت تا شاهد منشا خدمات بهتري باشيم .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمين گراوند معاون نهاد دفتر نمايندگي مقام معظم ولي فقيه در دانشگاه علوم پزشكي لرستان با تشريح مفاهيم همدلي و همراهي در كسب توفيقات دانشگاه در جهت خدمت رساني مطلوب تربه مردم شريف اظهار داشت : با همدلي و همراهي و صداقت مي توان توفيقاتي را كسب كرد كه باعث ارتقاء خدمت به مردم مي شود كه  در اين راستا ما شاهد اخلاق حسنه ، سعه صدر و تواضع از جانب آقايان دكتر نظري ودكتر ناظر بوده ايم كه تا كنون اين مهم بر كسي پوشيده نيست .

گراوند در ادامه با اشاره به شناخت ائمه از نياز انسان ها افزود : ائمه و معصومين (ع) بدرستي نياز هاي ما را در همه ادوار شناخته اند و به تناسب اين نياز ها راهكارهايي را ارائه كرده اند و اگر عمل به اين راهكارها صورت بگيرد اوضاع و احوال همواره دلنشين و رضايت بخش تر مي شود و درك فرمايش معصومين و ائمه (ع) باعث رشد همفكري و همدلي وتعهد و تدين خواهد شد .

وي درادامه سخنانش گفت : مجموعه دانشگاه علوم پزشكي لرستان مجموعه اي همدل و هم زبان است و با دلسوزي ها و دغدغه هايي كه دكتر ساكي و معاونين ايشان دارند همواره در پيشبرد اهداف و خدمت بيشتر به مردم موفق عمل كرده اند.

در اين آيين دكتر نظري با تشكر از حسن اعتماد رياست دانشگاه علوم پزشكي  لرستان به ايشان در طول دوره معاونت خود خاطر نشان كرد : حوزه بهداشتي از ابتدا تا كنون تغييراتي بسيار حساس و قابل لمس داشته است  كه بنحوي حاصل زحمات شبانه روزي مديران و كارشناسان خوب اين حوزه بوده كه نتيجه اش ارتقاء شاخص هاي بهداشتي در همه ي ابعاد است .

وي ادامه داد : در اين مدت همكاري هاي بين بخشي را  ارتقاء داديم و اين همكاري ها را در مسير كارگروه سلامت و امنيت غذايي قرار داديم وطي دو برنامه شش ماهه ويك ساله به وظائف محوله خود عمل كرديم و در كارگروه هاي شهرستاني بر جلب مشاركت اعضاء كارگروه ها و دستگاه ها تاكيد داشتيم و در حوزه داخلي نيز سطح خدمات دهي و كيفيت را با تلاش مستمر بالا برده ايم.

درپايان دكتر ناظر با تشكر از حسن اعتماد دكتر ساكي درانتصاب وي به سمت سرپرستي معاونت بهداشتي دانشگاه  گفت : اميدوارم در مدت تصدي و مسئوليت خود بتوانم در همه ي ابعاد و ماموريت هاي محوله عملكردي مفيد و در خور تحسين داشته باشم كه رضايت ايشان و مردم شريف استان را به همراه داشته باشد .

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٣ مرداد ١٣٩٤ - ١٤:٠٢ / شماره خبر: ١٢٩٨٣٣ / تعداد نمايش: 1899

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج