وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان لرستان

امحا و نابودی 1200 قلم قلیان در شهرستان خرم آباد

به دنبال طرح مبارزه با دخانیات 1200 قلم قلیان با همکاری مرکز بهداشت و اداره اماکن نیروی انتظامی ظرف یکسال گذشته کشف و ضبط شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد این قلیانها در محل دفن زباله های شهر خرم آباد با حضور نمایندگانی از مرکز بهداشت، اماکن نیروی انتظامی و سازمان مدیریت پسماند امحا و معدوم شدند.

در همین راستا سرپرست مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد گفت: طرح جمع آوری قلیان در اماکن عمومی از طرحهای اداره اماکن نیروی انتظامی می باشد که با همکاری مرکز بهداشت صورت می گیرد.

جواد عموزاده ابراز داشت: در راستای این طرح اماکن نیروی انتظامی می بایست قلیانهای موجود در اماکن عمومی را جمع آوری کند که این کار با نظارت و همکاری مرکز بهداشت خرم آباد در سال گذشته انجام شد.

وی افزود: سال گذشته تعداد 1200 قلم قلیان از اماکن مختلف کشف و ضبط شد که طی برنامه ای و با حضور نمایندگان نیروی انتظامی، بهداشت و سازمان مدیریت پسماند امحا و نابود شدند.

عموزاده با آرزوی جامعه ای عاری از دخانیات گفت: مضرات قلیان بر کسی پوشیده نیست و امیدوارم عموم جامعه به خصوص جوانان در راه مبارزه با دخانیات پیش قدم باشند.

گفتنی است استفاده از قلیان در اماکن عمومی از جمله قهوه خانه ها، رستورانهای بین راهی ودیگر اماکن ممنوع می باشد و در صورت مشاهده ، هر مورد احتمالی جمع آوری و برخورد لازم صورت می گیرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٤ - ٠٨:٤٩ / شماره خبر: ١٣٠٢٣٦ / تعداد نمايش: 2036

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج